• banner
 • Pëlhurë kremi kundër diellit poliestër

  • Solar Screen Roller Shade 30 Polyester 70 PVC Sunscreen Blind Fabrics

   Ekran diellor rul hije 30 poliestër 70 PVC pëlhura të diellit krem ​​dielli

   Avantazhet e blinds rul

    

   (1) Reduktimi i zhurmës dhe zhurmës

   Lloji i ri i grilave jo vetëm që funksionojnë pa zhurmë më vete, nëse familja është e vendosur në një rrugë të zhurmshme, aeroport, etj, instalimi i grilave mund të zvogëlojë shumë ndërhyrjen e zhurmës së jashtme dhe njerëzit mund të shijojnë një jetë të qetë dhe mjedis mësimi .

  • Manufacture Sunscreen Fabric From China Blinds Factory Sheer Elegance Sunscreen Blind

   Prodhoni pëlhurë kremi kundër diellit nga fabrika e blinds China Blinds Sheer Elegance Blind sunscreen

   Blind Rolling

    

   Siç thuhet, njerëzit janë gjithmonë të lumtur kur po kalojnë mirë. Mbi të gjitha, ata kanë punuar shumë për një kohë të gjatë, dhe më në fund kanë një fole të tyre, kështu që ata gjithmonë duhet të bëjnë një punë të mirë të dekorimit. Por si të veprojmë dekorimin e shtëpive të reja? Për njerëzit e rinj pa përvojë, nëse nuk dinë shumë, ata do të vuajnë në mënyrë të pashmangshme nga humbjet. Sot, ne do të flasim për mënyrën e zgjedhjes së perdeve për dekorimin e shtëpive të reja.

    

  • Australia Polyester And Vinyl PVC Polyester Sunscreen Fabric For Roller Blind

   Pëlhurë kremi dielli poliester dhe vinil PVC poliestër Australi për blind blind

   Cilat blinds mund të plotësojnë nevojat e shumicës së njerëzve?

    

   Kërkesat e zbehjes

   Kontrolli i dritës është faktori kryesor funksional për shumicën e përdoruesve për të zgjedhur produktet e mbrojtjes nga dielli. Filtroni ose bllokoni rrezet e diellit sipas kërkesave të hapësirave të ndryshme.

   Kontrolli i temperaturës

   Produktet me hije të izoluara mirë mund të zvogëlojnë konsumin e energjisë sepse përdoruesit nuk mbështeten në kondicionimin e ajrit ose ngrohjen për të kontrolluar temperaturën e dhomës. Në dimër, shpenzimet e ngrohjes mund të kursehen deri në 49%. Në verë, mund të kurseni deri në 60% të kostove të frigoriferit.

    

  • China Roller Shades Finished Venetian Vision Combi Blinds Component Part Curtains

   Kinë Roller Shades përfunduan perde të komponentit të verbonave të vizionit të kombinuar

   Njohja e ngjyrave për pëlhurën me hije të verbër të kremit diellor

    

   Për dekorimin familjar, ka njohuri të tilla me ngjyra: nëse ngjyra e dekorimit të dhomës së gjumit është më e ngrohtë, do të jetë e favorshme për përmirësimin e harmonisë së emocioneve të burrit dhe gruas; nëse studimi është zbukuruar me dritë blu, kjo do t'u mundësojë njerëzve që të përqendrohen në mësim dhe kërkim; në restorant, tryeza e ngrënies me të kuqe dhe kafe ndihmon në përmirësimin e oreksit. Pra, përputhja e ngjyrave është shumë e rëndësishme. Ka shumë pyetje të shkollës fillore në të!

  • China Waterproof Curtain Sunscreen Shade Fabrics for Roller Blinds Windows Components

   Pëlhura me hije kremi dielli për perde të papërshkueshme nga uji për blinds rul Përbërësit e dritareve

   Pëlhurë blinds dritare

    

   Në procesin e zhvillimit të jetës materiale njerëzore dhe jetës shpirtërore, ngjyrat e pëlhurave për blinds rul gjithmonë shkëlqen me bukuri magjike. Njerëzit jo vetëm që zbulojnë, vëzhgojnë, krijojnë dhe vlerësojnë botën shumëngjyrëshe të ngjyrave, por gjithashtu vazhdojnë të thellojnë kuptimin dhe përdorimin e ngjyrave të dritareve të blinds përmes ndryshimeve të kohës.

    

   Pëlhura e komponentëve të blindëve të rulit përdorin mirë ngjyrat. Blindat e papërshkueshëm nga uji me ngjyra të forta, kërpi, gradienti, jacquard dhe shumë ngjyra të tjera pasurojnë pëlhurat e hijes së Kinës.

  • Window Blinds Screen Sunscreen Sun Solar Cell Fabric for Roller Blind

   Blinds Window Screen Sunscreen Sunscreen Sun Solar Cell Cell for Blind Roller

   Blinds dritare grila

    

   Natyra është e denjë për emrin e krijuesit të saj. Me tre ngjyra kryesore të thjeshta, ajo ka krijuar mijëra ngjyra, të tilla si e verdha dhe jeshile në pranverë, ngjyra në verë, panje e kuqe në vjeshtë dhe argjend në dimër. Çdo ngjyrë ka një bukuri unike. Kur ato kombinohen me njëra-tjetrën, efekti vizual do të dyfishohet me gjysmën e përpjekjes. Sa i keni zotëruar aftësitë e përputhjes së ngjyrave të llojeve të ndryshme të stileve të veshjeve të buta? Sot, Groupeve do të flasë për këtë!

  • Grey Manual Living Room 25mm Vinyl Venetian Korea Shutter Window Roller Blind

   Manual Gri Salla e Jetesës 25 mm Vinyl Roller blinds Window Shutter Window Korea

   Llojet kryesore të blinds në ditët e sotme

    

   Varet perdet për mbrojtjen nga dielli dhe izolimin e nxehtësisë është një metodë tradicionale e përdorur zakonisht. Ekzistojnë shumë lloje të perdeve, dhe secila ka avantazhet dhe disavantazhet e veta për sa i përket mbrojtjes nga dielli dhe izolimit të nxehtësisë. Bestshtë më mirë të zgjidhni perde më të trasha dhe të errëta me veshje dhe materiale anti-diell.

    

   Perde pëlhure. Ngjyra sa më e trashë dhe e errët, aq më e mirë është efekti i hijezimit dhe izolimit të nxehtësisë, ndërsa pambuku i pastër dhe materialet e kërpit janë më të frymëmarrjes. Ju mund të zgjidhni materiale me mbrojtje UV. Nëse nuk doni të ndryshoni perden origjinale, mund të shtoni një shtresë pëlhure për hije midis perdes së rrobave dhe perdes së garzave.

  • Sheer Elegance Sun Shade Sunscreen Mesh Curtain Blinds PVC Fabrics

   Sheer Elegance Sun Shade Sunscreen Mesh Perde Perde Perde Perde Perde Pëlhura PVC

   Pëlhurë kremi kundër diellit

    

   Pëlhura kremi kundër diellit është një pëlhurë ndihmëse funksionale e mbrojtjes së diellit për të bllokuar rrezet e diellit dhe rrezet e diellit. Zakonisht përdoret për të mbuluar sende për të shmangur kontaktin me dritën e fortë dhe ka efektin e bllokimit të dritës së fortë dhe rrezeve ultraviolet dhe aspekteve të tjera.

    

   Në thelb, niveli normal i ndërprerjes së pëlhurës së ekranit me rrjetë arrin 85% -99%, hapja ndryshon nga 1% -15%, funksioni i retardantit të flakës në dispozicion me një efekt të përhershëm të retardantit të flakës.

  • Study Sunlight Filtering Commercial Sunscreen Roller Blind Window Shades

   Studioni rrezet e diellit Filtrimin e hijeve komerciale të kremit mbrojtës të diellit

   Zgjidhni blinds rul për studim

    

   1. Ngjyra duhet të përputhet me sendet e brendshme.

   Kur zgjidhni blinds, është më mirë t'i kushtoni vëmendje ngjyrës së mobiljeve të tjera në studim, veçanërisht ngjyrës së raftit të librave. Mobiljet moderne janë më të rëndësishme për koordinimin e përgjithshëm. Kur zgjedhim ngjyrën e blinds, nëse shikojmë ngjyrën e mobiljeve. përputhen me ngjyrën e mobiljeve, studimi mund të ndërtohet më mirë.

  • Manufacture Sunscreen Fabric From China Blinds Factory Sheer Elegance Sunscreen Blinds

   Prodhoni pëlhurë kremi kundër diellit nga blinds China China Blinds Sheer Elegance Blinds sunscreen

   Përputhja e ngjyrave të ekranit të blinds

    

   Në dekorimin e shtëpisë, ne zakonisht e konsiderojmë ngjyrën për të bërë dekorimin e shtëpisë. Në fund të fundit, nuk ka ndonjë gabim të madh në ngjyrë, por është shumë, dhe është e pashmangshme që të jetë pak e mërzitshme! Dhe dekorimi i shtëpisë me ngjyra jo vetëm që mund ta bëjë shtëpinë shumëngjyrëshe, por gjithashtu të sjellë humor të ndryshëm për njerëzit me ngjyra të ndryshme. Pra, si të dekoroj shtëpinë me ngjyra? Ju lutemi ndiqni Groupeve për të parë një vështrim!

  • Outdoor Manual Window Shutter Half Shade Dual Layer Electric Double Roller Blinds

   Blindet elektrike me dy rrota elektrike me grila gjysmë hije me grila manual manual të dritares

   Zbatimi i pëlhurës zebra të kremit diellor Groupeve

    

   1. Ndërtesat publike (gjimnazi, teatri i madh, terminali i aeroportit, qendra e ekspozitës)

   Pëlhura zakonisht duhet të plotësojnë nivelin B1 (indeksi i oksigjenit ≥32) standardet e rezistencës ndaj zjarrit dhe flakës

   2. Ndërtesa e zyrave (zyra, salla e takimeve, holli)

   Përballë lindjes dhe perëndimit përgjithësisht zgjidhni pëlhura me hapje 1% -3%; përballë veriut përgjithësisht zgjidhni pëlhura me 10% hapje; përballë jugut përgjithësisht zgjidhni pëlhura me 5% hapje.

  • China Home Decor Solar Shade Window Sunscreen Roller Blind Fabrics Wholesale in China

   Dekor shtëpiak Dritare me hije diellore Pëlhura të verbra me krem ​​për rrezet e diellit me shumicë në Kinë

   Pëlhurë e verbër me rul

    

   Me përmirësimin e standardeve të jetesës, njerëzit kanë kërkesa më të larta dhe më të larta për pëlhura dritare me hije diellore. Konsumatorët jo vetëm që i kushtojnë vëmendje cilësisë së paraqitjes së pëlhurave të blinduara me rul kremi dielli me shumicë në Kinë, por gjithashtu i kushtojnë më shumë vëmendje sigurisë dhe mbrojtjes së mjedisit të pëlhurave me dekor në shtëpi. Prandaj, vetitë shumë-funksionale të rrobave të hijes po bëhen gjithnjë e më të dukshme.

    

   Izolimi i nxehtësisë dhe kursimi i energjisë

   Pëlhura me hije kanë karakteristikë të mirë të izolimit termik që nuk kanë pëlhura të tjera, të cilat mund të bllokojnë në mënyrë efektive nxehtësinë e gjeneruar nga rrezatimi diellor, duke ulur shumë shkallën e përdorimit të kondicionerëve të brendshëm, të cilat mund të eleminojnë deri në 86% të rrezatimit diellor dhe ta mbajnë ajrin e brendshëm të qetë dhe mund të shijojë pamje të bukur jashtë dritares në mënyrë të qetë.

    

  1234 Tjetra> >> Faqja 1/4