4% Hapja

 • Australia Polyester And Vinyl PVC Polyester Sunscreen Fabric For Roller Blind

  Pëlhurë kremi dielli poliester dhe vinil PVC poliestër Australi për blind blind

  Cilat blinds mund të plotësojnë nevojat e shumicës së njerëzve?

   

  Kërkesat e zbehjes

  Kontrolli i dritës është faktori kryesor funksional për shumicën e përdoruesve për të zgjedhur produktet e mbrojtjes nga dielli. Filtroni ose bllokoni rrezet e diellit sipas kërkesave të hapësirave të ndryshme.

  Kontrolli i temperaturës

  Produktet me hije të izoluara mirë mund të zvogëlojnë konsumin e energjisë sepse përdoruesit nuk mbështeten në kondicionimin e ajrit ose ngrohjen për të kontrolluar temperaturën e dhomës. Në dimër, shpenzimet e ngrohjes mund të kursehen deri në 49%. Në verë, mund të kurseni deri në 60% të kostove të frigoriferit.

   

 • China Roller Shades Finished Venetian Vision Combi Blinds Component Part Curtains

  Kinë Roller Shades përfunduan perde të komponentit të verbonave të vizionit të kombinuar

  Njohja e ngjyrave për pëlhurën me hije të verbër të kremit diellor

   

  Për dekorimin familjar, ka njohuri të tilla me ngjyra: nëse ngjyra e dekorimit të dhomës së gjumit është më e ngrohtë, do të jetë e favorshme për përmirësimin e harmonisë së emocioneve të burrit dhe gruas; nëse studimi është zbukuruar me dritë blu, kjo do t'u mundësojë njerëzve që të përqendrohen në mësim dhe kërkim; në restorant, tryeza e ngrënies me të kuqe dhe kafe ndihmon në përmirësimin e oreksit. Pra, përputhja e ngjyrave është shumë e rëndësishme. Ka shumë pyetje të shkollës fillore në të!

 • China Waterproof Curtain Sunscreen Shade Fabrics for Roller Blinds Windows Components

  Pëlhura me hije kremi dielli për perde të papërshkueshme nga uji për blinds rul Përbërësit e dritareve

  Pëlhurë blinds dritare

   

  Në procesin e zhvillimit të jetës materiale njerëzore dhe jetës shpirtërore, ngjyrat e pëlhurave për blinds rul gjithmonë shkëlqen me bukuri magjike. Njerëzit jo vetëm që zbulojnë, vëzhgojnë, krijojnë dhe vlerësojnë botën shumëngjyrëshe të ngjyrave, por gjithashtu vazhdojnë të thellojnë kuptimin dhe përdorimin e ngjyrave të dritareve të blinds përmes ndryshimeve të kohës.

   

  Pëlhura e komponentëve të blindëve të rulit përdorin mirë ngjyrat. Blindat e papërshkueshëm nga uji me ngjyra të forta, kërpi, gradienti, jacquard dhe shumë ngjyra të tjera pasurojnë pëlhurat e hijes së Kinës.

 • Window Blinds Screen Sunscreen Sun Solar Cell Fabric for Roller Blind

  Blinds Window Screen Sunscreen Sunscreen Sun Solar Cell Cell for Blind Roller

  Blinds dritare grila

   

  Natyra është e denjë për emrin e krijuesit të saj. Me tre ngjyra kryesore të thjeshta, ajo ka krijuar mijëra ngjyra, të tilla si e verdha dhe jeshile në pranverë, ngjyra në verë, panje e kuqe në vjeshtë dhe argjend në dimër. Çdo ngjyrë ka një bukuri unike. Kur ato kombinohen me njëra-tjetrën, efekti vizual do të dyfishohet me gjysmën e përpjekjes. Sa i keni zotëruar aftësitë e përputhjes së ngjyrave të llojeve të ndryshme të stileve të veshjeve të buta? Sot, Groupeve do të flasë për këtë!

 • Grey Manual Living Room 25mm Vinyl Venetian Korea Shutter Window Roller Blind

  Manual Gri Salla e Jetesës 25 mm Vinyl Roller blinds Window Shutter Window Korea

  Llojet kryesore të blinds në ditët e sotme

   

  Varet perdet për mbrojtjen nga dielli dhe izolimin e nxehtësisë është një metodë tradicionale e përdorur zakonisht. Ekzistojnë shumë lloje të perdeve, dhe secila ka avantazhet dhe disavantazhet e veta për sa i përket mbrojtjes nga dielli dhe izolimit të nxehtësisë. Bestshtë më mirë të zgjidhni perde më të trasha dhe të errëta me veshje dhe materiale anti-diell.

   

  Perde pëlhure. Ngjyra sa më e trashë dhe e errët, aq më e mirë është efekti i hijezimit dhe izolimit të nxehtësisë, ndërsa pambuku i pastër dhe materialet e kërpit janë më të frymëmarrjes. Ju mund të zgjidhni materiale me mbrojtje UV. Nëse nuk doni të ndryshoni perden origjinale, mund të shtoni një shtresë pëlhure për hije midis perdes së rrobave dhe perdes së garzave.