• banner
 • Pëlhurë blinds Shangri-la

  • 2020 New Style Triple Layer Fabric Semi-Blackout

   Pëlhurë me shtresa të trefishta me stil të ri gjysmë-ndërprerje

   Pëlhura me shtresë trefishe Groupeve janë unike në strukturë dhe të bukura në dukje. Lidhja e pëlhurave horizontale midis dy shtresave të pëlhurave të tejdukshme mund ta mbajë dhomën të butë. Kthejeni tehun për të rregulluar intensitetin e dritës. Pëlhura e strukturës unike mund ta mbajë ngjyrën të qëndrueshme për një kohë të gjatë. Hijet e forta. Pastrimi tejzanor i pëlhurave mund të përdoret për t'i bërë pëlhurat të duken aq të ndritshme sa të reja.

    

   Sipas karakteristikave të pëlhurës me shtresë të trefishtë, ajo mund të ndahet në pëlhurë me shtresë të trefishtë gjysmë të errësuar dhe pëlhurë me shtresë të trefishtë. Materiali i pëlhurës me shtresë të trefishtë është 100% poliester. Groupeve kanë më shumë se 16 vjet përvojë për të prodhuar pëlhurë të bukur dhe të shtresuar prej pëlhure.

  • Customized Fashion Shangri-La Blind Fabric Semi-Blackout

   Moda e Përshtatur Gjysmë-ndërprerje e Pëlhurës së Verbër Shangri-La

   Blinds Shangri-La është një model i ri që kombinon perde elektrike, ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds. Blinds Shangri-La në treg duhet të krahasojnë dy atribute të peshave të rënda: qartësinë dhe lirshmërinë. Qartësia reflektohet kryesisht në trashësinë, strukturën dhe materialin e fillit në pjesën e rrjetës. Kur hapet blindi me qartësi të lartë Shangri-La, drita që depërton në dhomë është më e bollshme dhe e butë; kur është i mbyllur, ai gjithashtu mund të fshehë mirë privatësinë. Shkalla e skajeve të lirshme reflektohet kryesisht në shkallën e polimerizimit të rrjetës dhe pjesës së ngurtë të fijeve.

    

   Pëlhura blinds me cilësi të lartë Groupeve shangri-La mund të përballojë tërheqjen e madhe të forcës dhe nuk do të prodhojë burrs më të rëndë në përdorimin e përditshëm. Në përmbledhje, kur zgjidhni pëlhurë, ju lutemi kushtojini vëmendje cilësisë, vetëm atëherë mund të zgjidhni një pëlhurë blinds shangri-la që është e kënaqshme, e rehatshme dhe e besueshme.

  • Durable Shangri-La Blind Fabric Semi-blackout

   Pëlhurë e verbër e qëndrueshme Shangri-La Gjysmë-ndërprerje

   Blinds Shangri-La është një model i ri që kombinon perde elektrike, ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds. Jeta e shërbimit të pëlhurës blinds Shangri-La është relativisht e gjatë, është rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe ftohjes së ulët për shkak të veçorive të veta. Në thelb, problemi i jetës së zvogëluar të shërbimit për shkak të temperaturës së ulët nuk ndodh në zona me orë të gjata dielli ose temperatura të ulëta dimri. Në këtë mënyrë, jeta e shërbimit të Shangri-La zgjatet shumë.

    

   Nëse mjedisi i brendshëm është i shkëlqyeshëm, përveç rënies së përditshme dhe pastrimit të një sasie të vogël pluhuri në pëlhurë, në thelb mund të arrijë efektin e përdorimit më shumë se 10 vjet.

    

   Pëlhura blinds me cilësi të lartë Groupeve shangri-La mund të përballojë tërheqjen e madhe të forcës dhe nuk do të prodhojë burrs më të rëndë në përdorimin e përditshëm. Në përmbledhje, kur zgjidhni pëlhurë, ju lutemi kushtojini vëmendje cilësisë, vetëm atëherë mund të zgjidhni një pëlhurë blinds shangri-la që është e kënaqshme, e rehatshme dhe e besueshme.

  • Factory Hot Sell Shangri-La Sheer Blinds Fabric 100% Polyester

   Fabrika e nxehtë e shitur pëlhurë blinds blinds Shangri-La 100% poliestër

   Jeta është e begatë, por e zhurmshme, dhe gjithmonë duhet të kesh një gjurmë të tillë qetësie dhe paqeje. Blinds elegante butësisht izolojnë botën e jashtme, duke lënë një hapësirë ​​ekskluzive për zemrën. Atmosfera, temperatura dhe drita e banesës do të ndryshojnë në përputhje me rrethanat, dhe jeta duhet të jetë kaq arbitrare. Procesi dhe dizajni i perdeve me dritë janë të pasura dhe të larmishme. Shangri-La blind blind është një formë shumë klasike. Rrobat e tejdukshme të blindave Groupeve Shangri-La janë të buta si mëndafshi, elegante si fijet.

  • Fashionable New Style Triple Layer Shangri-La Fabric Semi-blackout

   Shtresa e trefishtë në modë me stil të ri Shangri-La pëlhurë gjysmë-ndërprerje

   Blinds Shangri-La (gjithashtu i njohur blinds absolut) është një lloj blinds dritë-kontroll, i cili ka një palë fletë paralele me tehe të shumta. Kur blinds është e mbyllur, blades janë në thelb paralele me palë fletë, dhe kur hapen, blades shtrihet në një pozicion të konsiderueshme pingul me palë fletë. Midis tyre, fleta dhe rrjeta janë të integruara nga tekstili ose procese të tjera. Kur të gjitha janë të hapura, të dy shtresat e tyl janë pingule dhe paralele me njëra-tjetrën. Në këtë kohë, drita do të zvogëlohet kur kalon përmes lartësisë së njërës anë të fijeve. Vazhdoni të rregulloni lartësinë e perdeve, blinds do të rrokulliset përgjatë boshtit të sipërm.

    

   Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera. Për pëlhurën blinds Shangri-La, gjerësia që ne bëjmë është 3m, dhe materiali është 100% poliestër.

  • Home Decor Horizontal Shangri-La Blind Fabric Semi-Blackout

   Dekor shtëpiak Pëlhurë e Verbër horizontale Shangri-La Gjysmë-ndërprerje

   Blinds Shangri-La është një model i ri që kombinon perde elektrike, ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds. Blinds Shangri-La janë zgjidhja më e mirë për ruajtjen e privatësisë dhe kontrollimin e dritës. Përdoret gjerësisht në vila, ndërtesa zyrash, kafene, restorante, hotele dhe vende të tjera. Pëlhura blinds Shangri-La ka një strukturë me tre shtresa, e cila është bërë nga dy pëlhura transmetuese të rregulluara vertikalisht të dritës të lidhura me shtresa të shumta të pëlhurave mbrojtëse të dritës në distanca të barabarta.

    

   Pëlhura blinds Groupeve shangri-La është unike në strukturë dhe në pamje të bukur e cila është bërë prej 100% poliester. Lidhja e pëlhurave horizontale midis dy shtresave të pëlhurave të tejdukshme mund ta mbajë dhomën të butë. Kthejeni tehun për të rregulluar intensitetin e dritës. Pëlhura blinds e strukturës unike shangri-La mund ta mbajë ngjyrën të qëndrueshme për një kohë të gjatë. Hijet e forta. Pastrimi tejzanor i pëlhurave mund të përdoret për t'i bërë pëlhurat të duken aq të ndritshme sa të reja.

  • Modern Design Roller Blinds Shangri-la Zebra Fabric For Home

   Blinds Roller Design Modern Pëlhurë Shangri-la Zebra Për Shtëpi

   Blinds Shangri-La zebra është një dizajn i ri që kombinon perde elektrike, ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds. Blinds Shangri-La janë zgjidhja më e mirë për ruajtjen e privatësisë dhe kontrollimin e dritës. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera.

    

   Pëlhura blinds Groupeve Shangri-La nuk do të ketë probleme ngjitjeje, zverdhjeje dhe deformimi. Fije dhe tezgjah importohen nga jashtë. Ata janë të endura në të njëjtën kohë gjatë procesit të prodhimit dhe i nënshtrohen punës pasuese të tilla si temperatura e lartë dhe vendosja e presionit të lartë për të marrë pëlhurë me qëndrueshmëri të lartë me rezistencë të lartë. Ajo që ne sjellim nuk është thjesht pëlhurë, por edhe një qëndrim ndaj jetës. Për më tepër, secila rrotull e rrobave shangri-la zebër testohen para dërgesës.

  • Quality Guarantee Shangri-La Sheer Blinds Fabric For Office

   Garancia e Cilësisë Pëlhurë Blinds Shangri-La Sheer për Zyrë

   Blinds qartë Shangri-La (gjithashtu i njohur blinds absolut) është një lloj blinds dritë-kontroll, e cila ka një palë fletë paralele me tehe të shumta. Ngjyra e pëlhurës së blinds Groupeve Shangri-La është e pastër dhe e plotë. Kur zgjidhni pëlhurën blinds Shangri-La, gjëja e parë që tërheq vëmendjen e njerëzve janë ngjyrat e tyre të pastra dhe shkëlqimin e plotë, të cilat rrjedhin të gjitha nga fijet dhe tezgjahët e importuar.

    

   Kur zgjedhin pëlhurë, konsumatorët duhet t'i kushtojnë vëmendje të gjitha atributeve të pëlhurës së blindëve të tejdukshëm Shangri-La, dhe vetëm atëherë mund të zgjidhni një pëlhurë blinds të qartë Shangri-La që është e kënaqshme, e rehatshme dhe e besueshme. Pavarësisht nga lloji që ju nevojitet, mostrat falas janë në dispozicion për ju për të kontrolluar cilësinë dhe për të zgjedhur ngjyrën.

  • Factory Hot Sell Triple Shade Shangri-La Roller Blinds Fabric 100% Blackout

   Fabrika e shitjes së nxehtë Triple Shade Shangri-La Roller Blinds pëlhurë 100% ndërprerje

   Blinds Shangri-La integrojnë ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds rul, e cila është në modë dhe konciz, drita mund të rregullohet lirisht, e cila mund të hije, por jo të mbulojë skenën. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera.

    

   Pëlhura me blinda rul Groupeve shangri-La trajtohen me trajtime të papërshkueshme nga uji, kundër mykut dhe anti-statike - pas përpunimit të veçantë, nuk është e lehtë të formohet dhe pluhuri, dhe pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Përveç kësaj, seria gjysmë e errësimit dhe errësimit të rrobave të blinds Shangri-La mund të shpërndajë dritën e dukshme brenda, duke zvogëluar përdorimin e energjisë së ndriçimit. Pëlhura tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  • Simplicity And Elegance Shangri-La Fabric 3m Width

   Thjeshtësia dhe eleganca Shangri-La pëlhurë gjerësi 3m

   Blinds Shangri-La integrojnë ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds rul, e cila është në modë dhe konciz, drita mund të rregullohet lirisht, e cila mund të hije, por jo të mbulojë skenën. Pëlhura Groupeve Shangri-La trajtohet me trajtime të papërshkueshme nga uji, kundër mykut dhe anti-statike - pas përpunimit të veçantë, nuk është e lehtë të formohet dhe pluhuroset, dhe pastrohet dhe mirëmbahet lehtë; Përveç kësaj, seritë gjysmë të errësimit dhe errësimit të blinds Shangri-La shpërndajnë dritën e dukshme brenda, duke zvogëluar përdorimin e energjisë së ndriçimit. Të dy ata mund të bllokojnë më shumë se 95% të rrezeve ultraviolet të dëmshëm dhe të mbrojnë mobiljet e brendshme.

    

   Ne ofrojmë mostra falas për të gjithë klientët, ju mund të kontrolloni cilësinë dhe të zgjidhni ngjyrën direkt para porosisë. Për më tepër, pëlhurat tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  • Triple Shade Shangri-La Roller Blinds Fabric For Restaurants

   Pëlhurë blinds Blinds Shangri-La Roller me hije të trefishtë

   Blinds Shangri-La integrojnë ekranet e dritareve, blinds venetian dhe blinds rul, e cila është në modë dhe konciz, drita mund të rregullohet lirisht, e cila mund të hije, por jo të mbulojë skenën. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera.

    

   Pëlhura me blinds Groupeve shangri-La janë bërë nga 100% poliestër, gjerësia është 3m dhe trajtohet me trajtime të papërshkueshme nga uji, të mbrojtura nga myku dhe anti-statike - pas një përpunimi të veçantë, nuk është e lehtë të formohet dhe pluhuri, dhe pastrohet lehtë dhe mirëmbajë; Pëlhura blinds rul shangri-La gjithashtu mund të zvogëlojë në mënyrë efektive rrezatimin diellor që hyn në dhomë, duke zvogëluar kështu konsumin e energjisë të kondicionerëve dhe pajisjeve të tjera.