• banner
 • Gjysmë-ndërprerje

  • Cheap Price Zebra Blinds Fabric With Plain Color

   Pëlhurë Blinds me Zebra me Çmim të Lirë me Ngjyrë të Rastit

   Pëlhurë Blinds Zebra

    

   Pëlhura blinds Zebra njihet gjithashtu si pëlhurë blinds absolut, pëlhurë blinds ylber, pëlhurë blinds rul, dhe pëlhurë blinds rul me dy shtresa ose pëlhurë blinds dyfishtë, me origjinë në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Ashtë një lloj pëlhure jo vetëm që kombinon avantazhet e rrobave dhe rrjetës, por gjithashtu integron funksionet e blinds venetian, blinds rul dhe blinds romake. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe të tjera vendet.

    

   Krahasuar me shumicën e pëlhurave të blinds zebra në treg, pamja e pëlhurës blinds zebra Groupeve është shumë më e mirë, dhe operacioni është më i thjeshtë.

  • China Decor Privacy Zebra Blind Fabric For Office Window Screen

   Fabrika e verbër Zebra e privatësisë së dekorit për ekranin e dritares së zyrës

   Pëlhurë e verbër Zebra

    

   Blindet Zebra, të njohura gjithashtu si blinds ylber, blinds dimming, blinds rul me shtresë të dyfishtë, blinds ditën dhe natën, etj, origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Gjerësia e pëlhurës së blindave të rulit të dritares zebër është 3m, dhe materiali është 100% poliestër.

    

   Mirëmbajtja dhe pastrimi i pëlhurave të blinds zebra Groupeve është si më poshtë:

   1. Pastrimi tejzanor e bën pëlhurën aq të ndritshme sa të re.

   2. Thithja e vakumit dhe heqja e pluhurit.

   3. Përdorni një leckë të butë ose sfungjer të lagur me ujë të ngrohtë për të fshirë perdet gjatë heqjes / sterilizimit të pluhurit. Nëse është e nevojshme, mund të shtohen detergjentë të butë. Fshijeni butë për të parandaluar rrudhjen ose dëmtimin e rrobave. Fshirja mund ta bëjë perden më të pastër.

   4. Përdorni një hekur me avull për të spërkatur në një pozicion rreth 10 cm larg perdes së rrobave, i cili mund të ketë efektin e heqjes / sterilizimit të pluhurit.

  • China Factory Supply Zebra Blinds Fabric With Competitive Price

   Fabrika e Kinës Furnizim Zebra Blinds pëlhurë me çmim konkurrues

   Pëlhurë Blinds Zebra

    

   Pëlhura blinds Zebra është e njohur gjithashtu si pëlhurë blinds absolut, pëlhurë blinds ylber, pëlhurë blinds rul, dhe pëlhurë blinds rul me dy shtresa ose pëlhurë blinds dy rul. Isshtë një lloj pëlhure e thurur nga një copë e vogël pëlhure me të njëjtën gjerësi dhe një rrjetë të larguar nga njëra-tjetra.

    

   Krahasuar me shumicën e pëlhurave të blinds zebra në treg, drita e rregullueshme është një avantazh i madh i pëlhurës Blinds Groupeve Zebra, e cila mund të plotësojë nevojat e kushteve të ndryshme të dritës, në të njëjtën kohë, pamja është gjithashtu e mirë, dhe funksionimi është relativisht i thjeshtë.

  • Day And Night Two Layers Sheer Shades Fabric For Home

   Pëlhurë me hije të dukshme të dy shtresave ditë dhe natë për shtëpi

   Pëlhurë e hijeve të tejdukshme

    

   Hije të tejdukshme, të njohura gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds rul me dy shtresa, blinds ditën dhe natën, blinds ylber, etj, origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera.

    

   Mirëmbajtja dhe pastrimi i pëlhurave të blinds zebra Groupeve është si më poshtë:

    

   1. Thithja e vakumit dhe heqja e pluhurit.

    

   2. Përdorni një leckë të butë ose sfungjer të lagur me ujë të ngrohtë për të fshirë perdet gjatë heqjes / sterilizimit të pluhurit. Nëse është e nevojshme, mund të shtohen detergjentë të butë. Fshijeni butë për të parandaluar rrudhjen ose dëmtimin e rrobave. Fshirja mund ta bëjë perden më të pastër.

    

   3. Përdorni një hekur me avull për të spërkatur në një pozicion rreth 10 cm larg perdes së rrobave, i cili mund të ketë efektin e heqjes / sterilizimit të pluhurit.

  • European style Rainbow Blinds Fabric 100% Polyester

   Pëlhurë Blinds Rainbow Blinds stili evropian 100% poliestër

   Pëlhurë Blinds Rainbow

    

   Blindet e ylberit, të njohura gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds roller me dy shtresa, blinds ditën dhe natën, etj., Origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht.

    

   Siç e dimë të gjithë, efekti i hijes së pëlhurës së verbonit të ylberit përcaktohet kryesisht nga materiali. Sipas karakteristikave të pëlhurës, ajo mund të ndahet në pëlhurë gjysmë të errët të verbonit dhe pëlhurë të errët të ylberit.

    

   Zgjedhja e efektit të hijëzimit përcaktohet kryesisht sipas skenës së përdorur. Pavarësisht nga lloji që ju nevojitet, ne mund të ofrojmë sugjerimin dhe mostrat më të mira.

  • Factory Hot Sell Dual Sheer Roller Blinds Fabric For Office

   Fabrika e shitjes së nxehtë Pëlhurë blinds me dy rrota të pastër për zyre

   Pëlhurë e verbër Blinds

    

   Blindet e rulit, të njohura gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds rul me shtresë të dyfishtë, blinds ditën dhe natën, blinds ylber etj, origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Materiali i rrobave të blindave të rulit është 100% poliester.

    

   Ajo jo vetëm që mund të arrijë efektin e hijëzimit, por gjithashtu të plotësojë kërkesat e ndriçimit kur njerëzit janë aktivë. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera. Ne kemi më shumë se 200 artikuj në broshurën tonë të mostrave të rrobave të blinds, ju mund të gjeni ngjyrat tuaja ideale në të.

  • High Quality Day And Night Blinds Fabric 100% Polyester

   Pëlhurë blinds ditore dhe nate me cilësi të lartë 100% poliestër

   Pëlhurë blinds ditën dhe natën

    

   Pëlhura e blinds ditës dhe natës është e njohur gjithashtu si pëlhurë blinds zebra, pëlhurë blinds absolut, pëlhurë blinds ylber, pëlhurë blinds rul, dhe pëlhurë blinds rul me dy shtresa ose pëlhurë blinds dy rul.

    

   Blinds ditën dhe natën është blinds një shtresë të dyfishtë. Errësimi i tij arrihet me ndërthurjen e shtresës së rrobave dhe shtresës së rrjetës. Kur shtresat e rrjetës mbivendosen, drita është më e butë dhe drita e drejtpërdrejtë zvogëlohet në një masë të caktuar. Kur shtresat e rrobave mbivendosen, drita bllokohet plotësisht, në mënyrë që më në fund të bllokojë dritën. E gjithë pëlhura blinds ditën dhe natën është prej 100% poliester dhe ne kemi certifikata për të gjitha pëlhurat.

  • High Utilization Rate Zebra Shade Fabric 100% Polyester

   Pëlhurë me hije me shpejtësi të lartë të përdorimit Zebra 100% poliestër

   Pëlhurë Zebra Shade

    

   Pëlhura Zebra Shade është e njohur gjithashtu si pëlhurë e verbonit të pastër, pëlhurë e verbonit të ylberit, pëlhurë me rul të errët dhe pëlhurë me rul të rulit me dy shtresa ose pëlhurë e blindit me rul të dyfishtë. Sipas karakteristikave të pëlhurës, ajo mund të ndahet në pëlhurë gjysmë-errësimi të zebrës dhe pëlhurë zebër të errësimit.

    

   Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera. Në një hapësirë ​​relativisht të hapur siç është një dhomë e gjallë dhe një dhomë studimi, nëse kërkesat për hije nuk janë aq të larta, ju mund të zgjidhni një blinds zebra gjysmë të errësuar. Nëse është një dhomë gjumi ose dhomë audio-vizuale që kërkon hije të lartë, mund të zgjidhni një blinds zebra të errësimit.

  • Home Decor Dual Rainbow Blinds Fabric For Office

   Dekor shtëpiak Pëlhura blinds dyfishtë ylber për zyrë

   Pëlhurë Blinds Rainbow

    

   Blindet e ylberit, të njohura gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds roller me dy shtresa, blinds ditën dhe natën, etj., Origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht.

    

   Ka një ndjenjë të fortë tre-dimensionale dhe është shumë e ngrohtë. Kur blinds është e hapur, ju mund të shikoni në peizazh në natyrë dhe drita që depërton në dhomë është e butë dhe e rehatshme.

    

   Kur perdja mbyllet, ajo është plotësisht e izoluar nga jashtë, duke siguruar privatësi dhe duke treguar thjeshtësinë dhe elegancën e blinds ylberit.

    

   Pëlhura jonë e verbonave është zgjidhja më e mirë për fabrikat ose tregtarët me shumicë të verbonave. Ne mund të ofrojmë mostra falas të rrobave të verbonave të ylberit për klientët tanë. Dhe secila rrotull e rrobave të verbonave të ylberit duhet të kalojë testin e cilësisë para se të transportohet.

  • Multi-colored Zebra Fabric 100% Polyester For Villas

   Pëlhurë shumëngjyrëshe Zebra 100% poliester për vila

   Pëlhurë Zebra

    

   Pëlhura Zebra është e njohur gjithashtu si pëlhurë e verbon, pëlhurë e verbër e ylberit, pëlhurë me blind të rulit dhe pëlhurë me blind të rulit me dy shtresa ose pëlhurë me blind të dyfishtë. Sipas karakteristikave të pëlhurës, ajo mund të ndahet në pëlhurë gjysmë-errësimi të zebrës dhe pëlhurë zebër të errësimit.

    

   Në një hapësirë ​​relativisht të hapur siç është një dhomë e gjallë dhe një dhomë studimi, nëse kërkesat për hije nuk janë aq të larta, ju mund të zgjidhni një blinds zebra gjysmë të errësuar. Ajo jo vetëm që mund të arrijë efektin e hijëzimit, por gjithashtu të plotësojë kërkesat e ndriçimit kur njerëzit janë aktivë. Nëse është një dhomë gjumi ose dhomë audio-vizuale që kërkon hije të lartë, mund të zgjidhni një blinds zebra të errësimit. Pavarësisht se cilën preferoni të zgjidhni, ne mund të ofrojmë sugjerimin dhe mostrat më të mira.

  • New Style Rainbow Blinds Fabric Semi-Blackout

   Stili i ri Pëlhurë blinds Rainbow Blinds Pëlhurë gjysmë-ndërprerje

   Pëlhurë Blinds Rainbow

    

   Blindet e ylberit, të njohura gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds roller me dy shtresa, blinds ditën dhe natën, etj., Origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Isshtë një lloj pëlhure e thurur nga një copë e vogël pëlhure me të njëjtën gjerësi dhe një rrjetë të larguar nga njëra-tjetra. Ka një ndjenjë të fortë tre-dimensionale dhe është shumë e ngrohtë. Materiali i rrobave të verbonave është 100% poliester.

    

   Krahasuar me shumicën e pëlhurave të verbonave në treg, drita e rregullueshme është një avantazh i madh i Pëlhurës Blinds të Groupeve Zebra, e cila mund të plotësojë nevojat e kushteve të ndryshme të dritës, në të njëjtën kohë, pamja është gjithashtu e mirë dhe funksionimi është relativisht i thjeshtë.

  • Quality Guarantee Durable Zebra Fabric 100% Polyester Semi-Blackout

   Garancia e Cilësisë Pëlhurë e Qëndrueshme Zebra 100% Poliestër Gjysmë-Ndërprerje

   Pëlhura blinds Zebra është e njohur gjithashtu si pëlhurë blinds absolut, pëlhurë blinds ylber, pëlhurë blinds rul, dhe pëlhurë blinds rul me dy shtresa ose pëlhurë blinds dy rul. Sipas karakteristikave të pëlhurës, ajo mund të ndahet në pëlhurë gjysmë-errësimi të zebrës dhe pëlhurë zebër të errësimit.

    

   Ai jo vetëm që kombinon avantazhet e rrobave dhe rrjetës, por gjithashtu integron funksionet e blinds venetian, blinds rul dhe blinds romake. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera.

  12 Tjetra> >> Faqja 1/2