Gjysmë-errësimi MagicalTex

 • China Factory Roller Blinds Fabric Semi Blackout

  Blinds pëlhurë blinds të fabrikës së fabrikës Kinë gjysmë ndërprerje

  Pëlhura Blinds MagicalTex Roller është një nga produktet tona të shitjes së nxehtë. Isshtë bërë nga poliester me cilësi superiore dhe çmim të arsyeshëm. Ata janë shumë të qëndrueshëm, jeta e tyre mund të jetë 10 vjet. Me cilësi të mirë dhe shërbimin më të mirë, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë. Ne ofrojmë shërbim 24 orësh për klientët tanë për t'ju mbështetur.

   

  Pëlhura jonë është e qëndrueshme, pa myk, pa molë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për shumë kohë dhe nuk është e lehtë për tu deformuar. Ne kemi kontroll të rreptë të cilësisë, ne do të heqim pëlhura me defekte në procesin tonë të prodhimit. Ne kemi për qëllim të furnizojmë vetëm pëlhura të përsosura për klientët tanë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për bashkëpunimin e parë!

 • China Supplier Wholesale Blind Fabric Semi Blackou

  Kinë Furnizuesi me shumicë i Pëlhurave të Verdha Semi Blackou

  Pëlhura e verbër MagicalTex Roller është bërë nga poliester, ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Shtë i përshtatshëm për dritaren franceze. Ju mund të keni mënyra të ndryshme instalimi, të tilla si Instalimi i Tavanit, Instalimi i Jashtëm, Instalimi Anësor etj.

   

  Pëlhura jonë është e qëndrueshme, pa myk, pa molë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë dhe nuk është e lehtë për tu deformuar. Ne kemi kontroll të rreptë të cilësisë, ne do të heqim pëlhura me defekte në procesin tonë të prodhimit. Ne kemi për qëllim të furnizojmë vetëm pëlhura të përsosura për klientët tanë. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, dhe nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • China Wholesale Polyester Semi Blackout Fabric

  Pëlhurë me shumicë poliestër gjysmë të ndërprerë nga Kina

  Pëlhura e verbër MagicalTex Roller është bërë nga poliester me rezistencë të lartë. Isshtë gjysmë ndërprerje e cila mund të mbrojë më mirë privatësinë tuaj. Pëlhura jonë ka shkallë të ulët të prishjes, e cila mund të sigurojë që nuk ka defekt në pëlhurë. Pëlhura e trashë e mbështjellur me hije të veshur me argjend është e veshur me argjend, e papërshkueshme nga uji dhe e qëndrueshme ndaj vajit dhe pastrohet lehtë. Ne mund të ofrojmë lloje të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Veryshtë shumë i përshtatshëm për përdorim në shkollë, shtëpi dhe zyrë.

   

  Ne jemi një prodhues profesional në blinds për më shumë se 16 vjet. Qëllimi ynë është të jemi një blerje e përshtatshme me një ndalesë për klientët tanë. Ne synojmë të furnizojmë vetëm pëlhura të përsosura për klientët tanë. Ne kemi MOQ të vogël, pa marrë parasysh sasinë tuaj është e madhe apo e vogël, ne mund të bashkëpunojmë me ju. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për bashkëpunimin e parë.

 • Classical Curtain Blinds Fabrics Blackout

  Ndezja e pëlhurave blinds perde klasike

  Pëlhura blinds e dritareve të motorizuara MagicalTex është bërë nga poliester në cilësi të mirë. Produkti i përfunduar është gjithashtu një nga bizneset tona kryesore. Ne kemi ngjyra të ndryshme dhe gjerësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Secili artikull ka pamje të bukur dhe cilësi të bukur. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. I përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe zyrë.

   

  Ne kemi përvojë më shumë se 16-vjeçare në pëlhura blinds dhe produkte shitje në më shumë se 200 vende. Ne jemi prodhues, ne u shesim mallra konsumatorëve tanë drejtpërdrejt, kjo mund t'ju ndihmojë me heqjen e shpenzimeve të ndërmjetme. Qëllimi ynë është ta bëjmë jetën tuaj më të mirë. Me cilësi të mirë dhe ekip më të mirë të shërbimit, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë.

 • Curtain Fabric Semi Blackout Fabric White Coating

  Pëlhurë Perde Veshje e Bardhë Pëlhurë Gjysmë E Ndriçuar

  Pëlhura Roller Blinds MgicalTex është bërë nga poliester në cilësi të mirë. Fije poliesteri është 100% e re, dhe e gjitha është e importuar nga Honeywell, gjë që e bën atë të ketë një cilësi superiore. Ne kemi ngjyra të ndryshme dhe gjerësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Secili artikull ka pamje të bukur dhe cilësi të këndshme. Shtë i përshtatshëm për dritaren franceze. Ju mund të keni mënyra të ndryshme instalimi, të tilla si Instalimi i Tavanit, Instalimi i Jashtëm, Instalimi Anësor etj.

   

  Produktet tona synojnë ta bëjnë jetën tuaj më të mirë. Produktet tona janë rezistencë ndaj presionit dhe jetë e gjatë shërbimi, për sa i përket mjeshtërisë është shumë i përpiktë, efekti i hijëzimit është gjithashtu shumë i mirë, modeli është shumë i bukur, atmosferë e thjeshtë dhe me stil. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, dhe nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Me çmim të volitshëm, produktet tona janë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Ne mund të ofrojmë mostra falas!

 • Customized Design Semi-Blackout Roller Blind Fabric

  Pëlhurë e verbër me rul gjysmë të errët të dizajnit të personalizuar

  Pëlhura e verbër MagicalTex Roller është e papërshkueshme nga uji dhe parandalimi i zjarrit me cilësi të mirë. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Ne kemi ngjyra të ndryshme të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni çdo një.

   

  Pëlhura e verbër MagicalTex Roller ka për qëllim ta bëjë jetën tuaj më të mirë. Produktet tona janë rezistencë ndaj presionit dhe jetë e gjatë shërbimi, për sa i përket mjeshtërisë është shumë i përpiktë, efekti i hijëzimit është gjithashtu shumë i mirë, modeli është shumë i bukur, atmosferë e thjeshtë dhe me stil, e lehtë për tu instaluar. Me çmim të volitshëm, produktet tona janë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Dhe ne mund të bëjmë biznes të personalizuar. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • Customized Window Blind Roller Fabric SemiBlackout

  Pëlhurë me rul të verbër të dritares së personalizuar gjysmë e zezë

  Pëlhura e verbër MagicalTex Roller është bërë nga poliester. Isshtë gjysmë ndërprerje e cila mund të mbrojë më mirë privatësinë tuaj. Ne mund të ofrojmë lloje të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Veryshtë shumë i përshtatshëm për përdorim në shkollë, shtëpi dhe zyrë. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi.

   

  Misioni ynë është të ofrojmë zgjidhjen më të përshtatshme të perdes për klientët tanë, në përputhje me nevojat e madhësisë së dritares së klientëve. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhjen më të mirë të modës. Ne kemi MOQ të vogël, kemi stok për shumicën e produkteve tona, ne mund të rregullojmë dërgesën për ju së shpejti. Ne mund të sigurojmë udhëzuesin e udhëzimeve të instalimit për klientët në të gjithë botën.

 • Eco-Friendly Roller Fabric Polyester Semi Blackout

  Eki-Friendly Rul pëlhurë poliestër gjysmë ndërprerje

  MagicalTex Pëlhura Roller-Friendly Roller poliestër gjysmë ndërprerje është bërë nga poliestër. Isshtë gjysmë ndërprerje e cila mund të mbrojë më mirë privatësinë tuaj. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Ne mund të ofrojmë lloje të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni cilindo. Veryshtë shumë i përshtatshëm për përdorim në shkollë, shtëpi dhe zyrë.

   

  Me metodën e përparuar të prodhimit, kapaciteti ynë i prodhimit është konkurrues, ne bëjmë inspektim 100% për të gjitha produktet tona. Periudha e prodhimit mund të ketë nevojë për 30 ditë. Ne mund ta rregullojmë dorëzimin më shpejt në rast se kemi stok. Ne jemi fabrikë me shumicë, produktet tona janë në cilësi të mirë dhe çmimi është konkurrues. Dhe ne kemi MOQ të ulët. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas.

 • Free Sample Semi Blackout Roller Blind Fabric

  Pëlhurë e verbër Roller Roller Semi Shembull Falas

  Pëlhura e verbër MagicalTex Semi Blackout Roller është bërë nga poliester në cilësi të mirë. Ne kemi ngjyra të ndryshme të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni çdo një. Çdo artikull ka një pamje të këndshme, ato janë të bukura, bujare dhe luksoze. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë.

   

  Pëlhura e verbër MagicalTex Blackout Roller është e papërshkueshme nga uji dhe parandalimi i zjarrit me cilësi të mirë. Ne kemi ngjyra të ndryshme të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni çdo një. Dhe ne mund të bëjmë biznes të personalizuar. Ne jemi prodhues, ne u shesim mallra konsumatorëve tanë drejtpërdrejt, kjo mund t'ju ndihmojë me heqjen e shpenzimeve të ndërmjetme. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • High Quality Balcony Blinds Fabric Semi Blackout

  Blinds Blinds pëlhurë me cilësi të lartë gjysmë ndërprerje

  Produktet e Serisë gjysmë të ndërprera të pëlhurave të rulëve të rulit MagicalTex janë bërë nga poliestër me cilësi të lartë. Ne ofrojmë pëlhura jacquard me metoda të ndryshme të veshjes. Metoda e dyfishtë e veshjes së zhytjes në fytyrë mund të bëjë pëlhura gjysmë të errësimit, metoda e veshjes së bardhë me shkumë mund të bëjë pëlhura të errësimit. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Prodhimet tona janë të përshtatshme për shkollë, zyrë dhe shtëpi. Mirësevini mesazhet tuaja!

   

  Pëlhura jonë është parandaluese e zjarrit dhe e papërshkueshme nga uji, mund të kalojë NFPA701(SHBA)çertifikimi dhe qëndrueshmëria e ngjyrës nëse Nota 4.5. Materiali poliestër i papërpunuar me cilësi të lartë bën që pëlhurat tona të bëhen të njohura midis klientëve tanë. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, do të duhet rreth 30 ditë për t'i prodhuar ato. Nëse porosia juaj është e vogël, donMos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund të ofrojmë mostra falas për tuaj për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

 • Hot Sale Roller Blind Fabric Double Face Dip Coati

  Pëlhurë e verbër rul me shitje të nxehtë Coati dyshe me fytyrë të dyfishtë

  Pëlhura e verbër MagjikeTeks Semi Blackout Roller është bërë nga poliester me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Me metodën e veshjes me ngjitës të dyfishtë të fytyrës që e bën atë një efekt të mirë në mbajtjen jashtë mbrojtjes së dritës dhe privatësisë personale. Materiali poliestër me cilësi të mirë mund ta bëjë atë të qëndrueshëm, pa myk, pa tenjë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë.

   

  Produktet tona synojnë ta bëjnë jetën tuaj më të mirë. Produktet tona janë rezistencë ndaj presionit dhe jetë e gjatë shërbimi, për sa i përket mjeshtërisë është shumë i përpiktë, efekti i hijëzimit është gjithashtu shumë i mirë, modeli është shumë i bukur, atmosferë e thjeshtë dhe me stil, e lehtë për tu instaluar. Me çmim të volitshëm, produktet tona janë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Ne mund të ofrojmë mostra falas!

 • New Design Curtain Blind Fabric Semi Blackout

  Pëlhurë e Verbër Perde me Dizajn të Ri Gjysmë Ndërprerje

  Pëlhura gjysmë e ndërprerë e perdes me perde MagicalTex New Design është bërë prej poliesteri. Veshje e bardhë me shkumë e bën atë jo vetëm të errësojë gjysmë, por gjithashtu ka një pamje të këndshme. Miratuar me pëlhura miqësore me mjedisin, jo toksike dhe pa shije gjë që ju bën një ambient të rehatshëm. Shtë i përshtatshëm për dritaren franceze. Ne kemi ngjyra të ndryshme dhe gjerësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Dhe ne mund të bëjmë biznes OEM. Çdo artikull ka një pamje të këndshme, është e bukur, bujare dhe luksoze.

   

  Pëlhura e Ndriçimit të Verbërve të Perdes MagicalTex është një nga blinds tonë memec. Mund të mbajë një ambient të qetë për ju. Të përshtatshme për përdorim në shtëpi dhe zyrë. Pëlhura tona janë të papërshkueshme nga uji dhe parandalimin e zjarrit. Ne ofrojmë 10 vjet garanci për secilin prej artikujve tanë. Dhe për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë shembuj.

12 Tjetra> >> Faqja 1/2