• banner
 • Pëlhurë blinds rul

  • Blinds Manufacturer Roller Blinds Semi Blackout Fa

   Blinds Prodhuesi Roller Blinds Semi Blackout Fa

   Pëlhura e verbër Sunetex Semi Blackout Roller është bërë nga poliester 100% me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Me metodën e veshjes me ngjitës të dyfishtë të fytyrës që e bën atë një efekt të mirë në mbajtjen jashtë mbrojtjes së dritës dhe privatësisë personale. Materiali poliestër me cilësi të mirë mund ta bëjë atë të qëndrueshëm, pa myk, pa tenjë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë.

    

   Pëlhura e verbër e errësimit të Sunetex Roller është shumë e popullarizuar në mesin e klientëve tanë, ka një normë të lartë të riblerjes. Prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Ne kemi MOQ të ulët për ju. Pra, pa marrë parasysh se sasia juaj është e madhe apo e vogël, ne mund të bëjmë biznes me ju. Me cilësi të mirë dhe shërbimin më të mirë, ne besojmë se mund të jemi një furnizues i fortë për ju. Dhe për bashkëpunimin tonë të parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

  • China Decor Privacy Roller Blind Fabric Semi blackout

   Kinë dekor Privatësia Roller pëlhurë të verbër Gjysmë ndërprerje

   Pëlhura e blindave të rulit Sunetex Jacquard Semi-Blackout është shumë konkurruese. Beautifulshtë e bukur dhe e modës. Me metodën e veshjes së dyfishtë të veshjes së fytyrës, produktet tona janë gjysmë të errësuara. Pëlhura jonë është e tejdukshme, gjë që mund ta bëjë dhomën tuaj të lehtë. Përveç kësaj ju mund të shihni peizazhin sepse është gjysmë ndërprerje. Ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj. Të gjitha prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm.

    

   Produktet tona gëzojnë një normë të lartë të riblerjes midis produkteve tona. Ne jemi një prodhues profesional në pëlhura blinds. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, do të duhet rreth 30 ditë për t'i prodhuar ato. Nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne jemi konkurrues në logjistikë të mallrave. Ne mund të ofrojmë mostra falas për tuaj për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

  • Motorized Window Shutters Blinds Fabric

   Pëlhura blinds e dritareve me motor

   Pëlhura e blindëve të grilave të dritareve me motor Sunetex është bërë nga poliester në cilësi të mirë. Produkti i përfunduar është gjithashtu një nga bizneset tona kryesore. Ne kemi ngjyra të ndryshme dhe gjerësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Secili artikull ka pamje të bukur dhe cilësi të bukur. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. I përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe zyrë.

    

   Pëlhura e blindëve të grilave të dritareve me motor Sunetex është një nga blinds tonë memec. Mund të mbajë një ambient të qetë për ju. Ne ofrojmë 10 vjet garanci për secilin prej artikujve tanë. Dhe për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë shembuj. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, do të duhet rreth 30 ditë për t'i prodhuar ato. Nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë.

  • Roller Blind Curtains Fabric Semi Blackout

   Perde të Verdha Roller Pëlhurë Gjysmë Ndërprerje

   Produktet e Serive të Ndërprerjes së Pëlhurave të Blinds Sunetex Jacquard Roller janë bërë nga poliester 100% me cilësi të lartë. Ne ofrojmë pëlhura jacquard me metoda të ndryshme të veshjes. Metoda e dyfishtë e veshjes së zhytjes në fytyrë mund të bëjë pëlhura gjysmë të errësimit, metoda e veshjes së bardhë me shkumë mund të bëjë pëlhura të errësimit. Prodhimet tona janë të përshtatshme për shkollë, zyrë dhe shtëpi.

    

   Produktet tona synojnë ta bëjnë jetën tuaj më të mirë. Produktet tona janë rezistencë ndaj presionit dhe jetë e gjatë shërbimi, për sa i përket mjeshtërisë është shumë i përpiktë, efekti i hijëzimit është gjithashtu shumë i mirë, modeli është shumë i bukur, atmosferë e thjeshtë dhe me stil, e lehtë për tu instaluar. Me çmim të volitshëm, produktet tona janë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Ne mund të ofrojmë mostra falas!

  • Semi Blackout Window Blind Fabric

   Pëlhurë e verbër gjysmë dritareje

   Veshje e bardhë prej pëlhure dritare Sunetex Semi Blackout është bërë nga poliester në cilësi të mirë. Ka efekt të mirë në hije dhe në mënyrë efektive mund të bllokojë dritën e fortë dhe rrezet ultraviolet. Ne kemi ngjyra të ndryshme dhe gjerësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj.

    

   Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, do të duhet rreth 30 ditë për t'i prodhuar ato. Nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund të ofrojmë mostra falas për tuaj për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

  • Slubby Yarn Blind Fabric Double Face Dip Coating

   Veshje e verbër pëlhurë e verbër pëlhurë e verbër

   Pëlhura e verbër Sunetex Slubby Fije është bërë nga pëlhura gjysmë ndërprerje poliester 100% me cilësi të lartë. Ne mund të ofrojmë 200/230/250/300 cm gjerësi të ndryshme për dritaren tuaj, dhe gjatësia standarde është 40 metra për rrotull. Prodhimet tona janë të përshtatshme për zyrë, shkollë dhe shtëpi. Ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni secilën.

    

   Ne jemi një prodhues profesional në pëlhura blinds për më shumë se 16 vjet. Me metodën e përparuar të prodhimit, kapaciteti ynë i prodhimit është konkurrues, periudha e prodhimit është shumë e shkurtër. Për t'u siguruar që ju ofrojmë mallrat tona perfekte, ne bëjmë inspektim 100% për produktet tona. Ne kemi MOQ të ulët, Ne mund të rregullojmë shpërndarjen më shpejt në rast se kemi stok. Ne jemi fabrikë me shumicë, produktet tona janë në cilësi të mirë dhe çmimi është konkurrues. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas.

  • Smart Home Roller Blind Fabric Superior Medium

   Smart Home Roller Blind pëlhurë e verbër Superiore e Mesme

   Pëlhura e verbër Sunetex Blackout Roller është bërë nga 100% poliester me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Materiali poliestër me cilësi të mirë mund ta bëjë atë të qëndrueshëm, pa myk, pa molë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë. Me metodën e veshjes me ngjitës të dyfishtë të fytyrës, e bën atë të ketë një efekt të mirë në ruajtjen e dritës dhe mbrojtjen e privatësisë personale.

    

   Produktet tona janë rezistencë ndaj presionit dhe jetë e gjatë shërbimi, për sa i përket mjeshtërisë është shumë i përpiktë, efekti i hijëzimit është gjithashtu shumë i mirë, modeli është shumë i bukur, atmosferë e thjeshtë dhe me stil, e lehtë për tu instaluar. Produktet tona synojnë ta bëjnë jetën tuaj më të mirë. Me çmim të volitshëm, produktet tona janë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Ne mund të ofrojmë mostra falas!

  • Sun Shading Roller Blind Semi Blackout Fabric

   Pëlhurë gjysmë e errët e verbër Roller Blind

   Pëlhura e verbër Sunetex Semi Blackout Roller është bërë nga poliester me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Prodhimet tona janë në cilësi të mirë, janë të qëndrueshme, pa myk, dhe pa tenjë. Ne kemi ngjyra klasike për zgjedhjen tuaj. Secili artikull ka një pamje të këndshme, është i bukur, bujar dhe luksoz. Ne mund të ofrojmë gjerësi të ndryshme 230cm dhe 300cm për të zgjedhur. Pesha e rrobave tona është 118gsm për metër katror, ​​dhe ne kemi lloje të ndryshme të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni këdo.

    

   Me metodën e veshjes së zhytjes, e cila e bën atë një efekt të mirë në ventilimin dhe ndriçimin. Mund të ju ndihmojë të kurseni energjinë. Veryshtë shumë i përshtatshëm për përdorim në shkollë, shtëpi dhe zyrë. Ne jemi furnizim origjinal i fabrikës, nëse bashkëpunoni me ne, mund të keni një diferencë maksimale. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

  • Sun Shading Semi Blackout Roller Blinds Fabric

   Pëlhurë blinds Roller Remi Roller Semi Black Shading

   Pëlhura e verbër Remi Roller Semi Blackout e mbrojtur nga drita Sunetex është bërë prej poliesteri, ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj. Miratuar me pëlhura miqësore me mjedisin, jo toksike dhe pa shije gjë që ju bën një ambient të rehatshëm. Shtë i përshtatshëm për dritaren franceze. Ju mund të keni mënyra të ndryshme instalimi, të tilla si Instalimi i Tavanit, Instalimi i Jashtëm, Instalimi Anësor etj. Easyshtë e lehtë për ju ta instaloni.

    

   Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, do të duhet rreth 30 ditë për t'i prodhuar ato. Nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund të ofrojmë mostra falas për tuaj për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

  • Window Curtain Fabric 100% Polyester

   Pëlhurë Perde Dritare 100% Poliester

   Pëlhurë Perde Dritare Sunetex Pëlhura 100% e Serisë Poliestër janë bërë nga 100% poliester me cilësi të lartë. Ne ofrojmë pëlhura jacquard me metoda të ndryshme të veshjes. Metoda e dyfishtë e veshjes së zhytjes në fytyrë mund të bëjë pëlhura gjysmë të errësimit, metoda e veshjes së bardhë me shkumë mund të bëjë pëlhura të errësimit. Prodhimet tona janë të përshtatshme për shkollë, zyrë dhe shtëpi. Mirësevini mesazhet tuaja!

    

   Groupeve Ltd, është një prodhues profesional në pëlhura blinds për më shumë se 16 vjet. Sunetex është një nga markat tona më të njohura në kompaninë tonë. Ne ofrojmë pëlhura për blinds rul, blinds zebra, blinds hollë, blinds vertikale dhe kështu me radhë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju.

  • China Factory Roller Blinds Fabric Semi Blackout

   Blinds pëlhurë blinds të fabrikës së fabrikës Kinë gjysmë ndërprerje

   Pëlhura Blinds MagicalTex Roller është një nga produktet tona të shitjes së nxehtë. Isshtë bërë nga poliester me cilësi superiore dhe çmim të arsyeshëm. Ata janë shumë të qëndrueshëm, jeta e tyre mund të jetë 10 vjet. Me cilësi të mirë dhe shërbimin më të mirë, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë. Ne ofrojmë shërbim 24 orësh për klientët tanë për t'ju mbështetur.

    

   Pëlhura jonë është e qëndrueshme, pa myk, pa molë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për shumë kohë dhe nuk është e lehtë për tu deformuar. Ne kemi kontroll të rreptë të cilësisë, ne do të heqim pëlhura me defekte në procesin tonë të prodhimit. Ne kemi për qëllim të furnizojmë vetëm pëlhura të përsosura për klientët tanë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për bashkëpunimin e parë!

  • China Supplier Wholesale Blind Fabric Semi Blackou

   Kinë Furnizuesi me shumicë i Pëlhurave të Verdha Semi Blackou

   Pëlhura e verbër MagicalTex Roller është bërë nga poliester, ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Shtë i përshtatshëm për dritaren franceze. Ju mund të keni mënyra të ndryshme instalimi, të tilla si Instalimi i Tavanit, Instalimi i Jashtëm, Instalimi Anësor etj.

    

   Pëlhura jonë është e qëndrueshme, pa myk, pa molë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë dhe nuk është e lehtë për tu deformuar. Ne kemi kontroll të rreptë të cilësisë, ne do të heqim pëlhura me defekte në procesin tonë të prodhimit. Ne kemi për qëllim të furnizojmë vetëm pëlhura të përsosura për klientët tanë. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, dhe nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!