• banner
 • Të tjerët

  • China Factory Supply Vertical Blinds Fabric With Competitive Price

   Fabrika e Kinës furnizon blinds vertikale pëlhurë me çmim konkurrues

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme, dhe mund të errësohet lirshëm majtas dhe djathtas për të arritur qëllimin e hijëzimit. Linja elegante, elegante dhe të ndritshme. I zoti dhe konciz. Blinds vertikale motorizuar miraton një strukturë lëkundëse, dhe fletët vertikale pëlhurë mund të rrotullohen 180 gradë. Motori mund të përdoret për të arritur errësimin dhe tërheqjen e blinds përmes metodës mekanike të transmetimit. Mund të rregullojë dritën e brendshme sipas dëshirës, ​​të ajroset dhe të arrijë qëllimin e hijëzimit.

  • Delicate Vertical Blinds Fabric Semi-blackout 100% Polyester

   Blinds delikate vertikale pëlhurë Gjysmë-errësirë ​​100% poliester

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme, dhe mund të errësohet lirshëm majtas dhe djathtas për të arritur qëllimin e hijëzimit. Linja elegante, elegante dhe të ndritshme. E pastër dhe koncize, pëlhura vertikale blinds ka funksionet e izolimit të zërit, izolimit të nxehtësisë, mbrojtjes nga lagështia dhe mbrojtjes ultraviolet. Pastrohet lehtë dhe nuk zbehet kurrë. Ambienti i brendshëm është rregulluar në mënyrë harmonike. Kur pëlhura vertikale blinds mbyllet për të bllokuar rrezet e diellit, këndi mund të rregullohet për të shijuar pamjen në natyrë, e cila ndërthur bukurinë dhe praktikën. Ka shumë stile që klientët të zgjedhin. Isshtë i përshtatshëm për vende publike të tilla si salla konferencash, dhoma VIP, zyra, spitale, etj.

  • High Quality Vertical Blinds Fabric 100% Polyester For Smart Home

   Pëlhurë vertikale vertikale me cilësi të lartë 100% poliestër për shtëpi të zgjuar

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme. Blinds vertikale motorizuar miraton një strukturë lëkundëse, dhe fletët vertikale pëlhurë mund të rrotullohen 180 gradë. Motori mund të përdoret për të arritur errësimin dhe tërheqjen e blinds përmes metodës mekanike të transmetimit. Mund të rregullojë dritën e brendshme sipas dëshirës, ​​të ajroset dhe të arrijë qëllimin e hijëzimit. Perdja elektrike vertikale integron prakticitetin, sensin e kohës dhe ndjenjën artistike në një, për shkak të ngrohtësisë, elegancës dhe bujarisë së saj, ajo është bërë zgjedhja e parë për ndërtesat e zyrave, agjencitë qeveritare dhe vendet publike.

  • Multi-colored Vertical Fabric 100% Polyester With 89mm Width

   Pëlhurë vertikale me shumë ngjyra 100% poliestër me gjerësi 89 mm

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme, dhe mund të errësohet lirshëm majtas dhe djathtas për të arritur qëllimin e hijëzimit. Mirëmbajtja dhe pastrimi i zakonshëm i rrobave vertikale blinds mund të bëhet në mënyrat e mëposhtme: Tërheqja e blinds shpesh mund të zvogëlojë akumulimin e pluhurit dhe shkallës. Në mirëmbajtjen normale të perdeve vertikale, mund të përdorni një furçë fleksibël ose pluhur për të hequr pluhurin. Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të përdorni një fshesë me korrent për të pastruar, efekti do të jetë më i mirë.

  • New Style Vertical Blinds Fabric 100% Polyester With 127mm Width

   Pëlhurë vertikale vertikale e stilit të ri 100% poliestër me gjerësi 127 mm

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme, dhe mund të errësohet lirshëm majtas dhe djathtas për të arritur qëllimin e hijëzimit. Cilësia e pëlhurës blinds vertikale do të ketë një ndikim të madh në përdorimin në të ardhmen, kështu që kur blini një perde vertikale, duhet t'i kushtojmë vëmendje cilësisë së pëlhurës blinds vertikale. Këtu janë disa këshilla për të blerë një pëlhurë vertikale blinds:

    

   1. Nëse produkti i perdes vertikale të blerë lëshon një erë të mprehtë, kjo do të thotë që ka mbetje të formaldehidit në perden vertikale dhe nuk rekomandohet të blihet;

    

   2. Pas zgjedhjes së ngjyrës së perdes vertikale, rekomandohet të përdorni një perde vertikale me ngjyra të lehta për përdorim afatgjatë dhe mbrojtje të mjedisit. Perde vertikale me ngjyra të lehta mund të kenë një rrezik shumë më të ulët të formaldehidit dhe qëndrueshmërisë së ngjyrës sesa perdet vertikale me ngjyrë të errët.

  • Quality Guarantee Durable Vertical Fabric 100% Polyester Semi-Blackout

   Garantimi i cilësisë Pëlhurë vertikale e qëndrueshme 100% gjysmë-ndërprerje poliestër

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme, dhe mund të errësohet lirshëm majtas dhe djathtas për të arritur qëllimin e hijëzimit. Cilësia e pëlhurës blinds vertikale do të ketë një ndikim të madh në përdorimin në të ardhmen, kështu që kur blini një perde vertikale, duhet t'i kushtojmë vëmendje cilësisë së pëlhurës blinds vertikale. Këtu janë disa këshilla për të blerë një pëlhurë vertikale blinds:

    

   1. Ngjyra e perdes vertikale duhet të koordinohet me ngjyrën e të gjithë dhomës. Nëse mobiljet janë me stil të errët, atëherë perdja vertikale duhet të përdorë disa produkte me ngjyrë të hapur, përndryshe ngjyrat shumë të errëta do t’i bëjnë njerëzit të ndihen të dëshpëruar.

    

   2. Stili i pëlhurës blinds vertikale është relativisht i thjeshtë, i përshtatshëm për disa stile moderne, të thjeshta ose amerikane të dekorimit. Më i përshtatshëm për instalimin e hapësirës me dritare nga dyshemeja në tavan.

  • Simplicity And Elegance Vertical Blinds Fabric Semi-blackout For Office

   Thjeshtësi dhe elegancë blinds vertikale pëlhurë gjysmë-errësirë ​​për zyrë

   Pëlhura vertikale blinds është emëruar sepse blades janë pezulluar vertikalisht në shinën e sipërme, dhe mund të errësohet lirshëm majtas dhe djathtas për të arritur qëllimin e hijëzimit. Linja elegante, elegante dhe të ndritshme. E pastër dhe koncize, pëlhura vertikale blinds ka funksionet e izolimit të zërit, izolimit të nxehtësisë, mbrojtjes nga lagështia dhe mbrojtjes ultraviolet. Çdo gjashtë muaj, pëlhura vertikale e blinds duhet të hiqet për pastrim dhe mirëmbajtje. Kur pastroni, mos përdorni zbardhues, dehidrim dhe tharje. Lëreni pëlhurën blinds vertikale të thahet natyrshëm, përndryshe struktura e pëlhurës blinds vertical do të dëmtohet.

  • Energy Efficient Stripe Cellular Shades Fabric For Home

   Pëlhurë me hije celulare me shirita me efekt efikas për shtëpi

   Pëlhura e hijeve qelizore është një lloj i ri i materialit ndërtimor të dekorimit të dritares së gjelbër për mbrojtjen e mjedisit. Dizajni unik lejon që ajri të ruhet në shtresën e zbrazët, e cila mban temperaturën e brendshme konstante dhe kursen kostot e energjisë elektrike për kondicionerin. Funksionet e tij anti-ultravjollcë dhe izolim termik mbrojnë në mënyrë efektive sendet shtëpiake, trajtimin anti-statik, të lehtë për tu larë. Kordoni është i fshehur në shtresën e zbrazët dhe ka një pamje perfekte. Shtë më e thjeshtë dhe më praktike për t’u përdorur sesa perdet tradicionale.

    

   Ne ofrojmë mostra falas për të gjithë klientët, ju mund të kontrolloni cilësinë dhe të zgjidhni ngjyrën direkt para porosisë. Për më tepër, pëlhurat tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  • Cordless Top Down Bottom Up Honeycomb Blind Fabric Blackout

   Ndërprerja e pëlhurës së verbër nga lart poshtë e kordonit

   Blind-i i huallit bëhet sipas strukturës së huallit. Për shkak se "hualli" formon një shtresë unike pengese, ajri qëndron në "huallin", duke shtuar avantazhe të kursimit të energjisë të pakrahasueshme me perdet e tjera. Dizajni unik i strukturës "huall mjalti" i blinds të krimbës në mënyrë efektive ruan ekuilibrin e temperaturës së brendshme, izolon dhe mban ngrohtë dhe krijon një ndjenjë ngrohtësie në dimër dhe freski në verë. Pëlhura të ndryshme të transmetimit të dritës, struktura e huallit, ngjyrat dhe mënyrat e funksionimit sjellin një larmi zgjedhjesh dhe dyfishojnë komoditetin e shtëpisë.

    

   Ne ofrojmë mostra falas gjithashtu të disponueshme për ju për të kontrolluar cilësinë dhe për të zgjedhur ngjyrën direkt para porosisë. Për më tepër, pëlhurat tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  • Double Cell Honeycomb Blinds Fabric Semi-Blackout

   Gjysmë-ndërprerja e pëlhurave të blindave të qelqit me qelizë të dyfishtë

   Pëlhura e blinds me huall mjalti është një lloj i ri i materialit ndërtimor të dekorimit të dritares së gjelbër për mbrojtjen e mjedisit. Dizajni unik lejon që ajri të ruhet në shtresën e zbrazët, e cila mban temperaturën e brendshme konstante dhe kursen kostot e energjisë elektrike për kondicionerin. Thjeshton perden e lodhshme tradicionale të rrobave, u jep njerëzve një ndjenjë të ritmit të shpejtë, efikasitetit të lartë. Avantazhi është se kur blindi i huallit është i mbyllur, pozicioni i dritares bllokuese është i vogël, kështu që ju mund të merrni një ndjenjë më të madhe të hapësirës brenda.

    

   Ne ofrojmë mostra falas për të gjithë klientët, ju mund të kontrolloni cilësinë dhe të zgjidhni ngjyrën direkt para porosisë. Për më tepër, pëlhurat tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  • Durable Cordless Pleated Window Blinds Fabric

   Pëlhurë blinds dritare me palosje pa tela të qëndrueshme

   Blinds me dritare pleated kanë qenë të njohura në Evropë. Pasi u prezantuan në Kinë në vitet e fundit, ato përdoren shpesh në vila, konservator dhe shtëpi. Plepat e rrobave janë formuar në mënyrë të përhershme nga shtypja e nxehtë, janë të qëndrueshme dhe nuk deformohen lehtë. Prandaj, nuk ka pse të shqetësoheni që pëlhura e blinds me dritare të deformuara do të deformohet pasi të përhapet dhe të humbasë pamjen e saj origjinale. Për më tepër, pastrimi dhe mirëmbajtja e pëlhurave të blindëve të dritareve me pllaka është gjithashtu shumë i thjeshtë, duhet vetëm të përdorni pluhurat për pendë ose të përdorni një tharëse flokësh ose fshesë me korrent për ta pastruar atë. Asnjëherë mos e hiqni dhe lajeni në ujë.

    

   Ne ofrojmë mostra falas gjithashtu të disponueshme për ju për të kontrolluar cilësinë dhe për të zgjedhur ngjyrën direkt para porosisë. Për më tepër, pëlhurat tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  • Elegant And Thermal Honeycomb Blind Fabric For Office

   Pëlhurë e verbër huall elegante dhe termike për zyrë

   Pëlhura e verbër e huallit është bërë sipas strukturës së huallit. Isshtë e ndarë në seri të errësimit dhe gjysmë ndërprerjes. Pëlhura blinds hollë gjysmë-errësirë ​​kombinon funksionin dhe elegancën e pëlhurës blinds hollë me modelin e pëlhurës klasike blinds pleated. Isshtë një produkt gati-perfekt i dekorimit të dritares. Blindet e huallit mposhtin dobësinë e perdes së palosur për shkak të rritjes së lartësisë dhe peshës që rezulton në drejtimin e trupit të perdes, në mënyrë që trupi i blinds të mbetet i qëndrueshëm dhe ngjyra të jetë e paqartë.

    

   Ne ofrojmë mostra falas gjithashtu të disponueshme për ju për të kontrolluar cilësinë dhe për të zgjedhur ngjyrën direkt para porosisë. Për më tepër, pëlhurat tona janë të pasura me ngjyra dhe ndjekin trendin e modës ndërkombëtare.

  12 Tjetra> >> Faqja 1/2