• banner
 • Ndërprerja

  • Customized Fashionable Roller Blinds Zebra Fabric 100% Polyester

   Blinds Roller në modë të Përshtatur Pëlhurë Zebra 100% poliestër

   Blindet Zebra, të njohura gjithashtu si blinds ylber, blinds dimming, blinds rul me shtresë të dyfishtë, blinds ditën dhe natën, etj, origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht.

    

   Ka një ndjenjë të fortë tre-dimensionale dhe është shumë e ngrohtë. Ashtë një lloj pëlhure jo vetëm që kombinon avantazhet e rrobave dhe rrjetës, por gjithashtu integron funksionet e blinds venetian, blinds rul dhe blinds romake. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe të tjera vendet. Ne kemi më shumë se 16 vjet përvojë për të prodhuar pëlhurë të bukur dhe me cilësi të lartë zebër.

  • Fashion New Style Zebra Window Roller Blinds Fabric 3m Width

   Moda Stili i Ri Pëlhura Blinds Roller Window Zebra 3m Gjerësia

   Zebra Rul i dritares Pëlhurë blinds

    

   Blinds rul dritare Zebra, i njohur gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds rul me dy shtresa, blinds ditë dhe natë, etj, origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara në të gjithë botën.

    

   Gjerësia e pëlhurës së blindave të rulit të dritares zebër është 3m, dhe materiali është 100% poliestër. Mirëmbajtja dhe pastrimi i pëlhurave të blinds zebra Groupeve është si më poshtë:

   1. Pastrimi tejzanor e bën pëlhurën aq të ndritshme sa të re.

   2. Thithja e vakumit dhe heqja e pluhurit.

   3. Përdorni një hekur me avull për të spërkatur në një pozicion rreth 10 cm larg perdes së rrobave, i cili mund të ketë efektin e heqjes / sterilizimit të pluhurit.

   4. Pastrimi me fshirje është për të arritur pastrim të thellë, ju lutemi përdorni një fshesë me korrent me kokën e furçës për të pastruar lehtë. Ju gjithashtu mund të përdorni një tharëse flokësh (nuk është vendosur të nxehet) për të hedhur pluhurin në dekorimin e dritares.

  • Multi-colored Double Layer Blinds Fabric 100% Polyester

   Pëlhurë blinds me dy shtresa me shumë ngjyra 100% poliester

   Double Layer Pëlhurë blinds

    

   Blindet me dy shtresa, të njohura gjithashtu si blinds zebra, blinds dimming, blinds absolut, blinds ylber, blinds day and nat, blinds absolut, etc., origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Materiali prej pëlhure blinds me dy shtresa është 100% poliester.

    

   Pëlhura me dy shtresa mund të rregullojë dritën pa zënë hapësirë. Ai jo vetëm që kombinon avantazhet e rrobave dhe rrjetës, por gjithashtu integron funksionet e blinds venetian, blinds rul dhe blinds romake. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera.

  • Sun Shades Adjustable Zebra Fabric Blackout

   Ndriçimi i pëlhurës së rregullueshme të zberave nga hijet e diellit

   Pëlhurë Zebra

    

   Blindet Zebra, të njohura gjithashtu si blinds ylber, blinds dimming, blinds rul me shtresë të dyfishtë, blinds ditën dhe natën, etj, origjinën në Korenë e Jugut dhe janë gjithashtu shumë të popullarizuara ndërkombëtarisht. Materiali i pëlhurës zebër është 100% poliester.

    

   Pëlhura zebër mund të rregullojë dritën pa zënë hapësirë. Ai jo vetëm që kombinon avantazhet e rrobave dhe rrjetës, por gjithashtu integron funksionet e blinds venetian, blinds rul dhe blinds romake. Përdoret gjerësisht në shtëpi, hotele, restorante, vila, ndërtesa të nivelit të lartë të zyrave dhe vende të tjera. Isshtë zgjidhja më e mirë për ruajtjen e privatësisë dhe kontrollimin e dritës.