Blackout Sunetex

 • High-Quality Blackout Roller Blinds Fabrics

  Pëlhura Blinds Roller me cilësi të lartë

  Pëlhura e verbër Sunetex Blackout Roller është bërë nga 100% poliester me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Ne mund të ofrojmë 200/230/250/300 cm gjerësi të ndryshme për dritaren tuaj, dhe gjatësia standarde është 40 metra për rrotull. Pëlhura poliestër me rezistencë të lartë bën që forca e pëlhurave tona të jetë 4 herë më e lartë se najloni dhe 20 herë më e lartë se viskoza; Elasticiteti i mirë i bën produktet tona të qëndrueshme, të qëndrueshme, rezistente ndaj rrudhave. Përveç kësaj, pëlhura jonë poliestër ka një rezistencë më të lartë të nxehtësisë dhe izolim termik. Ata nuk janë myk, nuk ka tenjë, nuk ka deformim, nuk ka çarje pas përdorimit për një kohë të gjatë.

   

  Me një metodë të dyfishtë të veshjes me ngjitës të ngjyrës së fytyrës, gjë që e bën atë të ketë një efekt të mirë në mbajtjen jashtë drite. Pëlhura jonë është parandaluese e zjarrit dhe e papërshkueshme nga uji, mund të kalojë NFPA701(SHBA)çertifikimi dhe qëndrueshmëria e ngjyrës nëse Nota 4.5. Materiale poliesteri të papërpunuara me cilësi të lartëal bën që pëlhurat tona të bëhen të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Suitableshtë i përshtatshëm për shkollë, zyrë dhe shtëpi. Ne mund të ofrojmë mostra falas për ju!

 • High-Quality Roller Blinds Fabric Polyester Blackout

  Blinds rul blinds pëlhurë me cilësi të lartë ndërprerje pëlhurë poliestër

  Pëlhura e verbër Sunetex Blackout Roller është një nga produktet më të njohura midis klientëve tanë. Isshtë bërë nga poliester 100%. Secili artikull ka një pamje të këndshme, është i bukur, bujar dhe luksoz. Ne mund të ofrojmë 200/230/300 gjerësi të ndryshme për të zgjedhur. Pesha e rrobave tona është 360gsm për metër. Me ngjitësin e ngjyrave dhe metodën e veshjes me shkumë të bardhë, pëlhura jonë e errësimit ka një cilësi të lartë. Ne kemi më shumë se 10 ngjyra të modës për ju. Dhe ne kemi lloje të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni këdo.

   

  Pëlhura jonë është parandaluese e zjarrit dhe e papërshkueshme nga uji, mund të kalojë NFPA701(SHBA)çertifikimi dhe qëndrueshmëria e ngjyrave nëse Nota 4.5, të cilat e bëjnë atë të gëzojë një reputacion të lartë midis klientëve tanë. Ajo'veryshtë shumë i përshtatshëm për shkollë, shtëpi dhe zyrë. Çfarë's më shumë, ne mund të ofrojmë mostra falas për ju!

 • Indoor Window Blinds Blackout Fabric For Office

  Blinds Window Brendshme Fabric Blackout për zyrë

  Pëlhura e ndërprerjes së blindave të dritareve të brendshme Sunetex për zyrë është bërë nga poliester në cilësi të mirë. Dushtë e qëndrueshme, pa myk dhe pa tenjë. Ne kemi shumë lloje të ngjyrave klasike për zgjedhjen tuaj. Çdo artikull ka një pamje të këndshme, është e bukur, bujare dhe luksoze. Pëlhura tona janë të papërshkueshme nga uji dhe parandalimin e zjarrit. Miratuar me pëlhura miqësore me mjedisin, jo-toksike dhe pa shije që bën një ambient të rehatshëm për ju. Bëni klientët tanë një qetësi mendore kur përdorni produktet tona.

   

  Ne jemi një prodhues profesional në pëlhura blinds për më shumë se 16 vjet. Me metodën e përparuar të prodhimit, kapaciteti ynë i prodhimit është konkurrues, periudha e prodhimit është shumë e shkurtër. Për t'u siguruar që ju ofrojmë mallrat tona perfekte, ne bëjmë inspektim 100% për produktet tona. Ne kemi MOQ të ulët, Ne mund të rregullojmë shpërndarjen më shpejt në rast se kemi stok. Ne jemi fabrikë me shumicë, produktet tona janë në cilësi të mirë dhe çmimi është konkurrues. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas.

 • Jacquard Roller Blinds Fabric Blackout

  Jacquard Roller Blinds Pëlhura e Blinds

  Produktet e Serive të Ndërprerjes së Pëlhurave të Blinds Sunetex Jacquard Roller janë bërë nga poliester 100% me cilësi të lartë. Ne ofrojmë pëlhura jacquard me metoda të ndryshme të veshjes. Metoda e dyfishtë e zhytjes së fytyrës mund të bëjë pëlhura gjysmë të errësimit, metoda e veshjes së bardhë me shkumë mund të bëjë pëlhura të errësimit. Prodhimet tona janë të përshtatshme për shkollë, zyrë dhe shtëpi. Mirësevini mesazhet tuaja!

   

  Pëlhura blinds Sunetex Jacquard Roller gëzon një reputacion të lartë në mesin e klientëve tanë. Ne kemi shumë lloje të pëlhurave për zgjedhjen tuaj, secili artikull ka një pamje të bukur, është i bukur, bujar dhe luksoz. Dhe ne kemi një ekip të mirë sepse ju mund t'ju ofrojmë shërbim të mirë, ne jemi të përqendruar në përvojën e mirë të shërbimit të secilit klient dhe përpiqemi të krijojmë një atmosferë të ngrohtë. Për bashkëpunimin tonë të parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

  Pse na zgjodhet ne?

 • Modern Decoration Roller Blind Fabric Blackout

  Ndërprerja e pëlhurës së verbër me rul dekorimi modern

  Ndërprerja e pëlhurave të verbra të rulit Sunetex Modern Decoration është bërë nga poliester. Veshja me ngjyra e shkumës e bën atë jo vetëm ndërprerje, por edhe modë. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Gjerësia standarde është 200cm dhe 230cm. Pesha standarde është 330gsm për metër katror. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. Ne kemi ngjyra të ndryshme për zgjedhjen tuaj.

   

  Ndërprerja e pëlhurave të verbra të rulit Sunetex Modern Decoration gëzon një normë të lartë të riblerjes tek klientët tanë. Me pëlhurë me cilësi të lartë, është e qëndrueshme dhe jetëgjatësia mund të jetë 10 vjet. Ne jemi prodhues, ne u shesim mallra konsumatorëve tanë drejtpërdrejt, kjo mund t'ju ndihmojë me heqjen e shpenzimeve të ndërmjetme. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas.

   

 • New Design Roller Blind Fabric Blackout

  Ndërprerja e pëlhurës së verbër e rulit me dizajn të ri

  Pëlhura e verbër Sunetex Blackout Roller është bërë nga 100% poliester me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Me metodën e veshjes me ngjitës të dyfishtë të fytyrës, bën që ajo të ketë një efekt të mirë në ruajtjen e dritës dhe mbrojtjen e privatësisë personale. Materiali poliestër me cilësi të mirë mund ta bëjë atë të qëndrueshëm, pa myk, pa tenjë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë.

   

  Ne jemi një prodhues profesional në blinds për më shumë se 16 vjet. Qëllimi ynë është të jemi një blerje e përshtatshme me një ndalesë për klientët tanë. Ne synojmë të furnizojmë pëlhura të përsosura për klientët tanë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për bashkëpunimin e parë.

   

 • Nice Quality Roller Blinds Fabric Blackout

  Ndërprerja e pëlhurës Blinds me rul të këndshëm

  Pëlhura blinds e rulit SuneTex është një nga produktet tona të shitjes së nxehtë. Isshtë bërë nga poliester me cilësi superiore dhe çmim të arsyeshëm. Ata janë shumë të qëndrueshëm, jeta e tyre mund të jetë 10 vjet. Me cilësi të mirë dhe shërbimin më të mirë, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë. Ne ofrojmë shërbim 24 orësh për klientët tanë për t'ju mbështetur.

   

  Me metodën e veshjes së zhytjes, e cila e bën atë një efekt të mirë në ventilimin dhe ndriçimin. Mund të ju ndihmojë të kurseni energjinë. Veryshtë shumë i përshtatshëm për përdorim në shkollë, shtëpi dhe zyrë. Ne jemi furnizim origjinal i fabrikës, nëse bashkëpunoni me ne, mund të keni një diferencë maksimale. Për bashkëpunimin e parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • Roller Blind Blackout Curtain Fabric 180g

  Pëlhurë Ruller Blind Blackout Perde 180g

  Pëlhura e perdes së verbër Sunetex Roller Blind është bërë nga 100% poliester në cilësi të mirë. Me materiale të papërpunuara të miratuara me cilësi të lartë, e bën pëlhurën tonë me forcë të lartë. Ne ofrojmë pëlhura jacquard me metoda të ndryshme të veshjes. Me teknologjinë tejzanor të prerjes, e cila bën që pëlhura jonë të pritet mjeshtërisht. Ne kemi shumë lloje të pëlhurave për zgjedhjen tuaj, secili artikull ka një pamje të këndshme, është e bukur, bujare dhe luksoze.

   

  Ne kemi rreptësisht kontroll të cilësisë për produktet tona. Të gjitha prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Ekipi ynë ju ofron shërbimin më të mirë 24 orësh. Ne jemi të përqendruar në përvojën e mirë të shërbimit të secilit klient dhe përpiqemi të krijojmë një atmosferë të ngrohtë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • Roller Blind Blackout Fabric 100% polyester

  Pëlhurë Roll Blind Blackout 100% poliestër

  Pëlhura e verbër Sunetex Roller është bërë nga poliester 100% me cilësi të lartë. Pesha standarde është 160 g për metër katror. Me veshje të dyfishtë të zhytjes në fytyrë, pëlhura jonë është e errësimit. Ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj. Secili artikull ka një pamje të këndshme, ato janë të bukura, bujare dhe luksoze. Miratuar me pëlhura miqësore me mjedisin, jo toksike dhe pa shije gjë që ju bën një ambient të rehatshëm.

   

  Produktet tona janë shumë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Dhe mund të ju ndihmojë një dritë të kontrollueshme, efekt harmonik ndriçimi për ambiente të brendshme, mbrojtje nga drita dhe temperaturë dhe mbrojtje ultraviolet. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, dhe nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

 • Roller Blinds Blackout Fabric Polyester

  Blinds pëlhurë Roller poliestër pëlhurë

  Pëlhura e verbër Sunetex Blackout Roller janë bërë nga poliester me cilësi të lartë dhe karaktere të mirë. Prodhimet tona janë në cilësi të mirë, janë të qëndrueshme, pa myk dhe pa tenjë. Ne kemi ngjyra klasike të bardha dhe gri për zgjedhjen tuaj. Çdo artikull ka një pamje të këndshme, është e bukur, bujare dhe luksoze.

   

  Me metodën e veshjes së dyfishtë të veshjes së fytyrës që e bën atë, pëlhura e fijeve Sunetex Slubby është një nga produktet tona me normë të lartë të riblerjes. Mund të ju ndihmojë të rregulloni dritën e brendshme, të ofroni një ambient më të rehatshëm për ju. Ne ofrojmë 10 vjet garanci për të gjitha pëlhurat tona. Me cilësi të mirë dhe shërbimin më të mirë, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë. Sa i përket bashkëpunimit për herë të parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas.

 • Slubby Yarn Blind Fabric Foam White Coating

  Veshje e bardhë pëlhurë e verbër e fijeve slubby

  Pëlhura e verbër Sunetex Slubby Yarn është bërë nga pëlhura ndërprerje poliesteri me cilësi të lartë. Me veshje të bardhë me shkumë, bën ndërprerjen e pëlhurës. Makineritë dhe teknologjia e përparuar e bëjnë atë të pritet mjeshtërisht. Ne kemi ngjyra të ndryshme shumëngjyrëshe, ju mund të përputheni me çdo ngjyrë që ju pëlqen. Ne mund të ofrojmë 200/230/250/300 cm gjerësi të ndryshme për dritaren tuaj, dhe gjatësia standarde është 40 metra për rrotull. Ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni secilën.

   

  Miratuar me pëlhura miqësore me mjedisin, jo toksike dhe pa shije gjë që ju bën një ambient të rehatshëm. Bëni klientët tanë një qetësi mendore kur përdorni produktet tona. Misioni ynë është të ofrojmë zgjidhjen më të përshtatshme të perdes për klientët tanë, në përputhje me nevojat e madhësisë së dritares së klientëve. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhjen më të mirë të modës. Ne mund të sigurojmë udhëzuesin e udhëzimeve të instalimit për klientët në të gjithë botën.

 • Superior Plain Blind Fabric Blackout

  Ndërprerja e pëlhurës së verbër të rrafshët superiore

  Pëlhura e Verbër e Lartë e Qetë Sunetex është bërë nga 100% poliester me rezistencë të lartë. Ajo ka një aftësi të mirë për të në hije. Mund të filtrojë rrezet ultraviolet, ta bëjë zyrën tuaj më të rehatshme për të punuar. Ka gjithashtu një efekt të mirë ventilimi. Me metodën e veshjes argjendi, është e hollë dhe e pasura. Dhe produktet tona janë shumë të guximshëm dhe të qëndrueshëm. Ne mund të ofrojmë 200/230/250/300 cm gjerësi të ndryshme për dritaren tuaj, dhe gjatësia standarde është 40 metra për rrotull. Ne kemi ngjyra të ndryshme për zgjedhjen tuaj.

   

  Ne jemi një prodhues profesional në blinds për më shumë se 16 vjet. Ne shesim pëlhura dhe aksesorë blinds. Qëllimi ynë është të jemi një blerje e përshtatshme me një ndalesë për klientët tanë. Për ta bërë jetën tuaj më të mirë, ne përpiqemi më të mirën tuaj t'ju ofrojmë pëlhura të përsosura blinds. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për bashkëpunimin e parë.

1234 Tjetra> >> Faqja 1/4