Ndërprerja MagicalTex

 • China Supplier Wholesale Roller Blind Fabric

  Kinë Furnizuesi me shumicë pëlhurë e verbër me rul

  Pëlhura e ndërprerjes së blindave të dritareve të brendshme MagicalTex për zyre është në cilësi të mirë. Dushtë e qëndrueshme, pa myk dhe pa tenjë. Miratuar me pëlhura miqësore me mjedisin, jo toksike dhe pa shije gjë që ju bën një ambient të rehatshëm. Shtë i përshtatshëm për dritaren franceze. Ne kemi shumë lloje të ngjyrave klasike për zgjedhjen tuaj. Çdo artikull ka një pamje të këndshme, është e bukur, bujare dhe luksoze. Pëlhura tona janë të papërshkueshme nga uji dhe parandalimin e zjarrit.

   

  Ndërprerja e pëlhurave të verbra me cilësi të lartë MagicalTex është shumë e popullarizuar në mesin e klientëve tanë. Ne kemi logjistikë konkurruese. Me qëllim të lartë dhe efikasitet të lartë, ne ofrojmë shpërndarje më të shpejtë tek ju. Dhe është e lehtë për ju ta instaloni. Ju mund të keni mënyra të ndryshme instalimi, të tilla si Instalimi i Tavanit, Instalimi i Jashtëm, Instalimi Anësor etj. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

 • Chinese Supplier Roller Blinds Fabric Blackout

  Ndërprerja e pëlhurës blinds e furnizuesit kinez

  Pëlhura e verbër MagicalTex Blackout Roller është një nga produktet tona më të njohura midis klientëve tanë. Proofshtë i papërshkueshëm nga uji dhe parandalimi i zjarrit. Materiali poliestër me cilësi të mirë mund ta bëjë atë të qëndrueshëm, pa myk, pa tenjë, pa deformim, pa udhë pas përdorimit për një kohë të gjatë. Çdo artikull ka një pamje të këndshme, është e bukur, bujare dhe luksoze. Ju mund të keni mënyra të ndryshme instalimi, të tilla si Instalimi i Tavanit, Instalimi i Jashtëm, Instalimi Anësor etj. Easyshtë e lehtë për ju ta instaloni.

   

  Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi. Pëlhura poliestër me rezistencë të lartë bën që forca e pëlhurave tona të jetë 4 herë më e lartë se najloni dhe 20 herë më e lartë se viskoza; Elasticiteti i mirë i bën produktet tona të qëndrueshme, të qëndrueshme, rezistente ndaj rrudhave. Dhe, pëlhura jonë poliestër ka një rezistencë më të lartë të nxehtësisë dhe izolim termik. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • Factory Direct Roller Blind Fabric Blackout

  Ndërprerja e pëlhurës së verbër e rulit direkt të fabrikës

  Pëlhura e verbër MagicalTex Roller është bërë nga poliester, ne kemi lloje të ndryshme të pëlhurave për zgjedhjen tuaj. Produktet tona janë të përshtatshme për tregje të ndryshme. Të gjitha prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe mund t'ju ndihmojnë të fitoni zemrën e klientëve tuaj. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi.

   

  Ne kemi një qendër profesionale R&D për të hartuar produkte të reja. Produktet tona janë të plota ju mund t'i gjeni produktet tuaja ideale nga katalogu ynë. me shumë varietete, stile të reja, tendenca në modë, stile të ndryshme. Ne jemi prodhues, ne u shesim mallra konsumatorëve tanë drejtpërdrejt, kjo mund t'ju ndihmojë me heqjen e shpenzimeve të ndërmjetme. Ne besojmë se mund të jemi furnizuesi juaj i mirë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për ju!

 • Popular Roller Shutter Blackout Fabric 320g

  Pëlhurë e zbehtë e mbyllur e rulit 320g

  Pëlhura e ndërprerjes së rulit MagicalTex është bërë nga poliestër me cilësi shumë konkurruese. Beautifulshtë e bukur dhe e modës. Me metodën e veshjes së dyfishtë të veshjes së fytyrës, produktet tona janë gjysmë të errësuara. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Të gjitha prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm.

   

  Blindet tona janë në një zhurmë të ulët, kjo mund ta bëjë shtëpinë dhe zyrën tuaj më të qetë, të ofrojë një mjedis më të mirë të qetë për ju. Ne kemi MOQ të vogël, kemi stok për shumicën e produkteve tona, ne mund të rregullojmë dërgesën për ju së shpejti. Për të treguar zemrën tonë për ju, ne mund t'ju ofrojmë shembuj falas që të kontrolloni cilësinë dhe ngjyrën.

 • Sunshade Blinds Linen Fabrics Blackout Polyester

  Blinds Sunshade Pëlhura prej liri ndërprerje poliestër

  Pëlhura e ndërprerjes MagicalTex është bërë prej poliesteri dhe një nga produktet tona më të njohura. Ne mund të ofrojmë 200/230/250/300 gjerësi të ndryshme që ju të zgjidhni. Pesha e rrobave tona është 310gsm për metër, dhe ne mund të bëjmë gjerësi të personalizuar. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Ne kemi ngjyra të ndryshme të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të zgjidhni çdo një. Veryshtë shumë i përshtatshëm për përdorim në shkollë, shtëpi dhe zyrë.

   

  Prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Ata janë shumë të qëndrueshëm, jeta e tyre mund të jetë 10 vjet. Ne kemi MOQ të ulët për ju. Pra, pa marrë parasysh sasinë tuaj është e madhe apo e vogël, ne mund të bëjmë biznes me ju Me cilësi të mirë dhe shërbimin më të mirë, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë. Ne ofrojmë shërbim 24 orë për klientët tanë për t'ju mbështetur. Dhe për bashkëpunimin tonë të parë, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas.

 • Window Curtain Fabric 100% Polyester

  Pëlhurë Perde Dritare 100% Poliester

  Pëlhurë Perde Dritare MagicalTex 100% Poliester është bërë nga poliester. Veshje me ngjyra shkumë e bëjnë atë jo vetëm gjysmë të errësimit, por gjithashtu ka një pamje të këndshme. Ne kemi ngjyra të ndryshme dhe gjerësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Dhe ne mund të bëjmë biznes OEM. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet. Dhe ka një aftësi të mirë në hije dhe ka një efekt të mirë ventilimi.

   

  Produktet tona janë shumë të popullarizuara në mesin e klientëve tanë. Ne ofrojmë 10 vjet garanci për të gjitha pëlhurat tona. Ne kemi MOQ të vogël, nëse porosia juaj është e madhe, ne do të rregullojmë prodhimin për ju, dhe nëse porosia juaj është e vogël, mos u shqetësoni, ne kemi aksione të zakonshme për shitjen e artikujve të nxehtë. Ne mund t'ju ofrojmë mostra falas për të kontrolluar cilësinë dhe ngjyrën.

 • Window Shutters Blackout Fabric 100

  Pëlhura e ndërprerjes së grilave të dritareve 100

  Pëlhura e Blinds me Rolller MagicalTex është bërë nga poliester. Beautifulshtë e bukur dhe e modës. Me metodën e veshjes së dyfishtë të veshjes së fytyrës, produktet tona janë gjysmë të errësuara. Me teknologji të përparuar të prerjes tejzanor, nuk e bën atë të hiqet në buzë, shumë e hollë. Të gjitha prodhimet tona janë në cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Pëlhura jonë është e papërshkueshme nga vaji dhe e papërshkueshme nga uji, pastrohet lehtë, thahet sapo të fërkohet.

   

  Ne kemi përvojë më shumë se 16-vjeçare në pëlhura blinds dhe produkte shitje në më shumë se 200 vende. Ne jemi prodhues, ne u shesim mallra konsumatorëve tanë drejtpërdrejt, kjo mund t'ju ndihmojë me heqjen e shpenzimeve të ndërmjetme. Qëllimi ynë është ta bëjmë jetën tuaj më të mirë. Me cilësi të mirë dhe ekip më të mirë të shërbimit, ne jemi shumë të popullarizuar në mesin e klientëve tanë.