5% Hapja

 • Sheer Elegance Sun Shade Sunscreen Mesh Curtain Blinds PVC Fabrics

  Sheer Elegance Sun Shade Sunscreen Mesh Perde Perde Perde Perde Perde Pëlhura PVC

  Pëlhurë kremi kundër diellit

   

  Pëlhura kremi kundër diellit është një pëlhurë ndihmëse funksionale e mbrojtjes së diellit për të bllokuar rrezet e diellit dhe rrezet e diellit. Zakonisht përdoret për të mbuluar sende për të shmangur kontaktin me dritën e fortë dhe ka efektin e bllokimit të dritës së fortë dhe rrezeve ultraviolet dhe aspekteve të tjera.

   

  Në thelb, niveli normal i ndërprerjes së pëlhurës së ekranit me rrjetë arrin 85% -99%, hapja ndryshon nga 1% -15%, funksioni i retardantit të flakës në dispozicion me një efekt të përhershëm të retardantit të flakës.

 • Study Sunlight Filtering Commercial Sunscreen Roller Blind Window Shades

  Studioni rrezet e diellit Filtrimin e hijeve komerciale të kremit mbrojtës të diellit

  Zgjidhni blinds rul për studim

   

  1. Ngjyra duhet të përputhet me sendet e brendshme.

  Kur zgjidhni blinds, është më mirë t'i kushtoni vëmendje ngjyrës së mobiljeve të tjera në studim, veçanërisht ngjyrës së raftit të librave. Mobiljet moderne janë më të rëndësishme për koordinimin e përgjithshëm. Kur zgjedhim ngjyrën e blinds, nëse shikojmë ngjyrën e mobiljeve. përputhen me ngjyrën e mobiljeve, studimi mund të ndërtohet më mirë.

 • Manufacture Sunscreen Fabric From China Blinds Factory Sheer Elegance Sunscreen Blinds

  Prodhoni pëlhurë kremi kundër diellit nga blinds China China Blinds Sheer Elegance Blinds sunscreen

  Përputhja e ngjyrave të ekranit të blinds

   

  Në dekorimin e shtëpisë, ne zakonisht e konsiderojmë ngjyrën për të bërë dekorimin e shtëpisë. Në fund të fundit, nuk ka ndonjë gabim të madh në ngjyrë, por është shumë, dhe është e pashmangshme që të jetë pak e mërzitshme! Dhe dekorimi i shtëpisë me ngjyra jo vetëm që mund ta bëjë shtëpinë shumëngjyrëshe, por gjithashtu të sjellë humor të ndryshëm për njerëzit me ngjyra të ndryshme. Pra, si të dekoroj shtëpinë me ngjyra? Ju lutemi ndiqni Groupeve për të parë një vështrim!

 • Outdoor Manual Window Shutter Half Shade Dual Layer Electric Double Roller Blinds

  Blindet elektrike me dy rrota elektrike me grila gjysmë hije me grila manual manual të dritares

  Zbatimi i pëlhurës zebra të kremit diellor Groupeve

   

  1. Ndërtesat publike (gjimnazi, teatri i madh, terminali i aeroportit, qendra e ekspozitës)

  Pëlhura zakonisht duhet të plotësojnë nivelin B1 (indeksi i oksigjenit ≥32) standardet e rezistencës ndaj zjarrit dhe flakës

  2. Ndërtesa e zyrave (zyra, salla e takimeve, holli)

  Përballë lindjes dhe perëndimit përgjithësisht zgjidhni pëlhura me hapje 1% -3%; përballë veriut përgjithësisht zgjidhni pëlhura me 10% hapje; përballë jugut përgjithësisht zgjidhni pëlhura me 5% hapje.

 • China Home Decor Solar Shade Window Sunscreen Roller Blind Fabrics Wholesale in China

  Dekor shtëpiak Dritare me hije diellore Pëlhura të verbra me krem ​​për rrezet e diellit me shumicë në Kinë

  Pëlhurë e verbër me rul

   

  Me përmirësimin e standardeve të jetesës, njerëzit kanë kërkesa më të larta dhe më të larta për pëlhura dritare me hije diellore. Konsumatorët jo vetëm që i kushtojnë vëmendje cilësisë së paraqitjes së pëlhurave të blinduara me rul kremi dielli me shumicë në Kinë, por gjithashtu i kushtojnë më shumë vëmendje sigurisë dhe mbrojtjes së mjedisit të pëlhurave me dekor në shtëpi. Prandaj, vetitë shumë-funksionale të rrobave të hijes po bëhen gjithnjë e më të dukshme.

   

  Izolimi i nxehtësisë dhe kursimi i energjisë

  Pëlhura me hije kanë karakteristikë të mirë të izolimit termik që nuk kanë pëlhura të tjera, të cilat mund të bllokojnë në mënyrë efektive nxehtësinë e gjeneruar nga rrezatimi diellor, duke ulur shumë shkallën e përdorimit të kondicionerëve të brendshëm, të cilat mund të eleminojnë deri në 86% të rrezatimit diellor dhe ta mbajnë ajrin e brendshëm të qetë dhe mund të shijojë pamje të bukur jashtë dritares në mënyrë të qetë.

   

 • Wholesale china suppliers’office window curtains motorized roller blinds shades

  Perde me dritare të zyrave të furnitorëve me shumicë porcelani motorike blinds blinds hije

  Funksionet e blinds elektrike rul

   

  1. kurseni energji dhe mbroni mjedisin

  Dyert dhe dritaret e grilave kanë karakteristikat e formës së bukur dhe të re, strukturës kompakte dhe të përparuar, funksionimin e lehtë, vrazhdësinë, ngurtësinë e fortë, vulosjen e mirë, pa zënien e sipërfaqes së tokës, hapjen dhe mbylljen fleksibile dhe të përshtatshme, etj., E cila ka arritur në mënyrë efektive kjo në përgjigje të politikës qendrore të kursimit të energjisë dhe mbrojtjes së mjedisit.

   

  2. Mbrojtja nga të ftohtit

  Blinds elektrike rul kanë performancë shumë të mirë nënshkrimin, mund të maksimizuar efektin e mbrojtjes nga të ftohtit, dhe janë shumë të përshtatshme për përdorimin tuaj në shtëpi

   

 • China Windows Sun Shade Polyester Rolling Motorized Blind Fabric

  Pëlhurë e verbër me motor rrotullues poliestër me hije dielli të Windows

  Funksionet e blinds elektrike rul

   

  1. Moti anti-i pafavorshëm

  Materiali i veçantë i përdorur në grilat elektrike e bën atë të qëndrojë në të gjitha llojet e kushteve të vështira, e cila nuk krahasohet me perde të tjera të thjeshta për përdorim në shtëpi.

   

  2. Antikët

  Struktura e dritares së qepenit elektrik është e qëndrueshme, e fortë dhe e ngurtë, e cila mund të parandalojë prekjen e hajdutëve të zakonshëm dhe të mbrojë jetën dhe pasurinë tuaj në të gjitha drejtimet.

 • Shutter Window Sunscreen Patterned Spring Roller Blind Fabrics

  Pëlhura të Verbra me Rul pranveror me krem ​​mbrojtës nga drita e grilave

  Blinds windproof për të përmbushur shtëpinë.

   

  Me zhvillimin e shoqërisë, gjithnjë e më shumë konsumatorë kërkojnë kushte ndriçimi dhe peizazh në natyrë. Sidoqoftë, nën pamjen e ndritshme të ndërtesave të qelqit, ka shumë probleme: efekti serë, konsumi i lartë i energjisë, rrezatimi diellor Me ndjekjen e njerëzve për mbrojtjen e mjedisit, jeshilen, sigurinë dhe aspekte të tjera, grila rul i papërshkueshëm nga era ka hyrë në jetën e shtëpisë. Pra, cilat janë avantazhet e blinds rul windproof?

   

  1. Performanca e provës së diellit

  Qepeni me rul i papërshkueshëm nga era mund të pasqyrojë pjesën më të madhe të rrezeve të diellit dhe të rregullojë rrezet e diellit që hyjnë në dhomë. Përdorimi i tij në thelb nuk zë hapësirë.

 • Window Roller Outdoor Sunshades Vinyl Sunscreen Blinds Fabric

  Pëlhurë blinds Sunscades Outdoor Roller Outdoor Vinyl

  Blinds Roller China

   

  Aktualisht, ka shumë produkte të zgjuar të hijes së diellit në treg. Për konsumatorët, si të blini produkte të mira nga shumë produkte? Në përgjithësi, mund të ndahet në pikat e mëposhtme.

   

  (1) Marka: Zgjidhni produkte me vetëdije të lartë të markës dhe cilësia dhe shërbimet e shitjes duhet të garantohen;

   

  (2) Funksioni: Kur blejnë produkte, konsumatorët jo vetëm që duhet të zgjedhin produkte me mjeshtëri të hollë, por gjithashtu t'i kushtojnë vëmendje funksionalitetit të produkteve;

12 Tjetra> >> Faqja 1/2