3% Hapja

 • Solar Screen Roller Shade 30 Polyester 70 PVC Sunscreen Blind Fabrics

  Ekran diellor rul hije 30 poliestër 70 PVC pëlhura të diellit krem ​​dielli

  Avantazhet e blinds rul

   

  (1) Reduktimi i zhurmës dhe zhurmës

  Lloji i ri i grilave jo vetëm që funksionojnë pa zhurmë më vete, nëse familja është e vendosur në një rrugë të zhurmshme, aeroport, etj, instalimi i grilave mund të zvogëlojë shumë ndërhyrjen e zhurmës së jashtme dhe njerëzit mund të shijojnë një jetë të qetë dhe mjedis mësimi .

 • Manufacture Sunscreen Fabric From China Blinds Factory Sheer Elegance Sunscreen Blind

  Prodhoni pëlhurë kremi kundër diellit nga fabrika e blinds China Blinds Sheer Elegance Blind sunscreen

  Blind Rolling

   

  Siç thuhet, njerëzit janë gjithmonë të lumtur kur po kalojnë mirë. Mbi të gjitha, ata kanë punuar shumë për një kohë të gjatë, dhe më në fund kanë një fole të tyre, kështu që ata gjithmonë duhet të bëjnë një punë të mirë të dekorimit. Por si të veprojmë dekorimin e shtëpive të reja? Për njerëzit e rinj pa përvojë, nëse nuk dinë shumë, ata do të vuajnë në mënyrë të pashmangshme nga humbjet. Sot, ne do të flasim për mënyrën e zgjedhjes së perdeve për dekorimin e shtëpive të reja.

   

 • China Manufacturer Sunscreen Roller Blinds Fabric Sunshade Curtain Blinds

  Blinds Roller Sunscreen Roller Blinds Perde Perde Perde Perde Perde

  Pëlhurë me hije rul

   

  Për të zgjedhur blinds dhomë për fëmijë, jo vetëm që duhet të marrin në konsideratë bukurinë e vetë perdes, por edhe për të integruar të gjithë stilin e shtëpisë në përputhje me njëri-tjetrin.

   

  Për shembull ngjyra e perdeve, ngjyra e perdeve duhet të jetë e njëjtë me sistemin e ngjyrave të dhomës për të ruajtur bukurinë e përgjithshme të dhomës, dhe gjithashtu për të parandaluar ndjenjën e rrëmujës.

 • Customized Width China Windows Decoration Curtain Coverings Shading Shutter Blinds Fabric

  Gjerësia e personalizuar Kinë Dritaret e dritareve Mbulesa perde Mbulesa e dritares grila pëlhurë

  Zgjidhni blinds përshtatur pëlhurë blinds nga shumë arsye

   

  Qëndrueshmëria e ngjyrës: Në mjedisin afatgjatë të dritës së diellit, qëndrueshmëria e ngjyrës së pëlhurës blinds dekorimin e dritares ka nevojë për standarde të caktuara për të parandaluar zbehjen e pëlhurës së perdes së dritares. Për më tepër, produktet e grilave në hije të jashtme duhet të kenë gjithashtu funksionin e vetë-pastrimit.

   

  Rezistenca në tërheqje: Për produktet me stres të dukshëm ose kërkesa tërheqëse, duhet të merret parasysh forca në tërheqje e pëlhurës së mbulesave të dritareve

 • Window Solar Sunscreen Water Fire Wind Proof Fabric Zip Track Blinds Fabric

  Dritare Diellore Krem diellor Uji Zjarri Pëlhurë Prova e erës Pëlhurë blinds Track Zip

  Pëlhurë kremi dielli me ngjyra të lehta dhe të errëta

   

  Materiali i hijes së diellit zakonisht quhet pëlhurë dielli dhe pëlhurë kremi mbrojtës. Zakonisht është dritë trans missive dhe ruan sasinë e dritës në dhomë ndërsa hija e diellit izolon nxehtësinë. Dizajni i mirë i rrezeve të diellit jo vetëm që sjell ajër të kondicionuar, ftohje dhe kursim të energjisë në dhomën e ndërtesës, por gjithashtu sjell dritë të rehatshme në dhomën e ndërtesës, dhe me një efekt të bukur për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm.

 • Solar Screen Material Rolls Shades Power Roller Blinds Fabric

  Pëlhura e Ekranit Diellor Rolls Shades Roller Power Blinds

  Pëlhurë e verbër dritare

   

  Kur bëhet fjalë për materialet e hijes së diellit, mendimi i parë i njerëzve është forma e përdorimit të materialeve të ndryshme të forta në produktet e hijes së diellit. Por, nga historia e zhvillimit të materialeve të hijes së diellit, pëlhura e hijes së diellit është një lloj pëlhure e cila me një zhvillim afatgjatë. Nga një perspektivë globale, teknologjia e pëlhurave të diellit po bëhet gjithnjë e më e pjekur.

 • Flame Retardant Protective Sun Solar Cell Blinds Screen Blinds Fabric

  Pëlhurë blinds ekran blinds qelizë diellore mbrojtëse ndaj flakës

  Blinds Roller Çmimet

   

  Siç nënkupton vetë emri, pëlhura kremi prej dielli poliestër kremi kundër diellit janë pëlhura që mund të bllokojnë rrezet e diellit dhe të filtrojnë rrezet e diellit, pëlhurat e kremrave të diellit mund ta bëjnë dritën e dhomës më të ndritshme, më të butë dhe më natyrale. shtëpia është më e qetë dhe e qetë për t'i bërë njerëzit të lirohen. materialet e përgjithshme të pëlhurave të kremit diellor të qelizave diellore janë pëlhura sintetike poliestër dhe PVC, hapja e pëlhurave të kremit diellor është e ndryshme, varion nga 1% në 10% të cilat bëjnë të ndodhë që sa përqind e pamjes së jashtme mund të shihet nga shtëpia dhe në të njëjtën kohë , pamja e brendshme nuk mund të financohet nëse shikohet nga pjesa e jashtme e ndërtesës, që quhet ashtu versioni me një drejtim. Pëlhurat e ekranit të errësuar zakonisht janë pëlhura rezistente ndaj zjarrit dhe retarduese të flakës, nota të ndryshme retarduese të flakës, peshat, trashësitë, etj çojnë në ndryshimin e çmimeve të pëlhurave të kremit diellor.

 • Internal Sunshade Antistatic Dust Proof Solar Protection Screen Fabrics

  Pëlhura të Ekranit të Mbrojtjes Diellore Prodhim Pluhuri Antistatik të Brezit të Diellit

  Hapja e pëlhurave të qelizave diellore

   

  Hapja e pëlhurës së kremit kundër diellit nënkupton shkallën e vrimave të vogla të ndërthurura nga prishja dhe pëlhura e rrobave të hijes, duke përdorur fibra me të njëjtën ngjyrë dhe diametër për të endur të njëjtën strukturë, aftësia për të bllokuar nxehtësinë rrezatuese diellore dhe kontrollimin e shkëlqimit me një raport më të vogël të hapjes është më e fortë se ajo me një raport të madh të hapjes.

   

 • Window Roller Outdoor Sunshades Vinyl Sunscreen Blinds Fabric

  Pëlhurë blinds Sunscades Outdoor Roller Outdoor Vinyl

  Blinds Roller China

   

  Aktualisht, ka shumë produkte të zgjuar të hijes së diellit në treg. Për konsumatorët, si të blini produkte të mira nga shumë produkte? Në përgjithësi, mund të ndahet në pikat e mëposhtme.

   

  (1) Marka: Zgjidhni produkte me vetëdije të lartë të markës dhe cilësia dhe shërbimet e shitjes duhet të garantohen;

   

 • Solar Screen Material Rolls Shades Power Roller Blinds Fabric

  Pëlhura e Ekranit Diellor Rolls Shades Roller Power Blinds

  Trendet e modës ndryshojnë vazhdimisht, dhe ngjyrat e ngurta kanë qenë gjithmonë aktive në rrethin e modës për shkak të karakteristikave të tyre koncize, por jo të mërzitshme. Blindet me ngjyra të ngurta janë të thjeshta dhe atmosferike, të cilat menjëherë do të shtojnë një ndjenjë cilësie në temperamentin tuaj të shtëpisë. Le të lejojmë që Groupeve t'ju tregojë aftësitë e përputhjes së dritares me ngjyra të ngurta!

  1. Ton i përgjithshëm i unifikuar

  Në fakt, është relativisht e thjeshtë që të përputhen perdet me ngjyra të forta. Nëse jeni një fillestar, mund ta konsideroni. Kur zgjidhni perde të forta, mund të dëshironi të përpiqeni të unifikoheni me tonin e përgjithshëm. Megjithëse efekti i prezantimit nuk është i fortë, është i thjeshtë dhe bujar.