Hapja 1%

 • Home Decoration Blinds Windows Sunscreen Polyester Shade Fabric

  Dekorimi i shtëpisë Blinds Windows Krem dielli Pëlhurë me hije poliestër

  Perde materiale për dhomën e ndenjes.

  Perde pambuku dhe liri

  Pëlhura e perdes prej pambuku dhe pëlhure prej liri karakterizohet nga sipërfaqja e saj e ashpër, përshkueshmëria e shkëlqyeshme e ajrit dhe rezistenca ndaj konsumimit. Si një pëlhurë perde, është një zgjedhje e mirë. Mund të thithë pak pluhur në ajër. Pamja e pambukut dhe rroba prej liri është e thjeshtë dhe elegante, me një ndjenjë të fortë të bukurisë natyrore dhe shkëlqim të butë.

 • Front Cartoon Sunshade Colorful HDPE Anti UV Shade Mesh Solar Screen Fabrics

  Pëlhura të ekranit diellor Rrjetë me vizatim të diellit me ngjyra të errëta HDPE

  Me përhapjen e konceptit të jetës së shëndetshme, njerëzit filluan të mbrojnë jetën natyrore të "shtëpisë së gjelbër", duke shpresuar të futnin stilin e natyrës në dhomën e ndenjes, duke sjellë një gjallëri dhe gjallëri të pafund në familje. Sot, ne do të prezantojmë një seri të vogël perdesh për t'ju treguar se si të përdorni ngjyrën natyrale, t'ju largon nga qyteti i trazuar dhe të ktheheni në jetën natyrale dhe të thjeshtë të perdeve të shtëpisë!

  Me ngjyrën e gjelbër si trupin kryesor, shtëpia është plot energji dhe gjallëri.

 • China Mechanism Printed Sunshade Sunscreen Sunshine Fabrics for Roller Blinds

  Pëlhura me diell për mbrojtjen nga dielli Mekanizmi për shtypjen e mekanizmit të Kinës për blinds rul

  Pëlhurë e verbër krem ​​mbrojtës nga dielli

   

  1. Pëlhura e mbrojtjes nga dielli është rezistente ndaj zjarrit dhe flakës, ndërtesave të mëdha publike dhe ndërtesave të zyrave u kërkohet të përmbushin standardet kombëtare të mbrojtjes nga zjarri. Aktualisht, sipas nevojave të ndryshme të ndërtesave, pëlhurat e hijes zakonisht përdorin nivelin e bllokimit të flakës B1 (indeksi i oksigjenit ≥32, ndërtesat e përgjithshme janë në dispozicion) dhe nivelin B2.

   

  2. Madhësia është konstante. Materiali i pëlhurës së kremit për diell përcakton se nuk është i lakueshëm, nuk do të deformohet dhe ruan rrafshinë e tij.

 • Double Polyester Roller Blinds Components Shade 75cm Width Sunscreen Fabric for Hotel

  Komponentët e blinds të rulit me poliestër të dyfishtë Hije 75cm Gjerësi Pëlhurë kremi kundër diellit për hotelin

  Karakteristikë funksionale e bllokimit të pëlhurës me hije rul-UV

   

  Siç e dimë të gjithë, kur rrezet ultraviolet në diell rrezatojnë lëkurën, kjo do të shkaktojë dëmtime të caktuara në lëkurë. Sipas hulumtimit, fotodermatiti mund të ndodhë kur rrezet ultraviolet janë të rënda, dhe eritema, kruajtja, flluskat, edema, etj dhe madje edhe kanceri i lëkurës. përveç kësaj, kur rrezet ultraviolet në diell veprojnë në sistemin nervor qendror, simptoma të tilla si dhimbje koke, marrje mendsh dhe rritje e temperaturës së trupit, rrezet ultraviolet në diell veprojnë në sy mund të shkaktojnë konjuktivit dhe gjithashtu mund të shkaktojnë katarakt. Për më tepër, rrezet e diellit direkte afatgjata do të nxisin plakjen e përshpejtuar dhe ndryshimin e ngjyrave të mobiljeve dhe orendive.

 • Striped Sunscreen Patterned Spring Roller Blind Office Curtains Fabrics

  Pëlhura perde zyre të verbër me krem ​​mbrojtës me diell me shirita me shirita

  Përmirësoni intensitetin e dritës

   

  Ambienti i dritës ndikohet nga Ndriçimi dhe shkëlqimi. Pasi drita të hyjë drejtpërdrejt në dhomë, drita e fortë mund të prodhojë efekte praktike në hapësirën e brendshme dhe sjelljen dhe aktivitetet e njerëzve, mund të stimulojë reagimet psikologjike të njerëzve, të ndikojë në humorin e njerëzve dhe cilësinë e jetës, kështu që përmirësimi i intensitetit të dritës së brendshme është shumë i rëndësishëm.

 • Window Solar Sunscreen Water Fire Wind Proof Fabric Zip Track Blinds Fabric

  Dritare Diellore Krem diellor Uji Zjarri Pëlhurë Prova e erës Pëlhurë blinds Track Zip

  Pëlhurë kremi dielli me ngjyra të lehta dhe të errëta

   

  Materiali i hijes së diellit zakonisht quhet pëlhurë dielli dhe pëlhurë kremi mbrojtës. Zakonisht është dritë trans missive dhe ruan sasinë e dritës në dhomë ndërsa hija e diellit izolon nxehtësinë. Dizajni i mirë i rrezeve të diellit jo vetëm që sjell ajër të kondicionuar, ftohje dhe kursim të energjisë në dhomën e ndërtesës, por gjithashtu sjell dritë të rehatshme në dhomën e ndërtesës, dhe me një efekt të bukur për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm.