• 10 10

  10

  10 vjet garanci e cilësisë
 • 20 20

  20

  20 vjet markë e besueshme
 • 76 76

  76

  76 Set Makineria e endjes së Dornier
 • 950 950

  950

  Mbi 950 modele dhe ngjyra

SHEMBULL FABRIK FALAS MORE SHUM TH SE 650 Modele

Për të përmbushur nevojat e tregut rajonal

plani i shpërndarësit të pëlhurave

$0

 • 125 modele

  Pëlhurë kremi kundër diellit

 • 55 modele

  Pëlhurë kremi kundër diellit Zebra

 • 171 modele

  Pëlhurë poliestër Zebra

 • 125 modele

  Pëlhurë poliestër gjysmë e errësuar

 • 120 modele

  Pëlhurë ndërprerjeje poliesteri

 • 64 modele

  Tekstil me fije qelqi pëlhurë

Rreth nesh

CO Groupeve, LTD

Groupeve është një ndërmarrje krijuese e pëlhurave për krijimin e hijes së diellit që integron dizajnin, R&D dhe shitjet. Ajo vjen me Premium System, korporata e famshme ndonjëherë.

Më shumë

Skenarët e aplikimit

 • Window & Door Screens
  SUNETEX® HOTEL

  Ekranet e dritareve dhe dyerve

  Njerëzit në zyrë preferojnë të kenë rrezet e diellit megjithëse nga dritarja me pamjen më të mirë, rrjedhën e ajrit, mbrojtjen nga UV, të gjejnë pëlhurën diellore të dritares dhe derës së përsosur për të përmbushur nevojat tuaja, pëlhurë kremi dielli Sunetex e bërë me fije qelqi të veshur me vinil ose fije poliesteri, e cila është zgjidhja më e mirë për tregun tuaj me shitje direkte në fabrikë.
  Mëso më shumë
 • Sunetex Interior Solar Control Fabrics
  SUNETEX® VILLA

  Pëlhura të Kontrollit Diellor të Brendshme Sunetex

  Groupeve ofron pëlhurë me mbrojtje nga dielli me cilësi më të mirë për dritare, dyer dhe blinds me zinxhir të jashtëm, të cilat sigurojnë ekuilibrin perfekt të dritës, rrjedhës së ajrit, komoditetit dhe bukurisë, duke i bërë ato zgjidhjen ideale të mbulimit të dritareve për hapësira banimi dhe komerciale, me blinds motorike të rulit , do të ndieni se mund ta kontrolloni botën.
  Mëso më shumë
 • Increase Your Daytime Privacy
  SUNETEX® ZYRË

  Rritni privatësinë tuaj gjatë ditës

  Trajtimet e dritares së privatësisë janë zgjidhja perfekte për të shtuar privatësi më të madhe gjatë ditës në shtëpi ose zyrë. Gjeni pëlhurën superiore me një dizajn të ri, ne ofrojmë më shumë se 950 model për mbledhje. Zgjero biznesin për shitjet e aplikacioneve të tua të brendshme dhe të jashtme.
  Mëso më shumë
 • Make Your Home More Comfortable
  SUNETEX® SHTPI

  Bëni shtëpinë tuaj më të rehatshme

  Nëse dëshironi të kërkoni 10 vjet garanci cilësore rul blinds material prej pëlhure nga fabrika e Kinës, zmadhoni shitjet e tregut tuaj të trajtimit të dritareve. Pëlhurat e Sunetex për kontrollin e diellit janë ideale për të gjithë klientët tuaj në shtëpi dhe aplikimet e banimit me çmime konkurruese.
  Mëso më shumë

Lajmet e fundit

 • 2020 R+T Asia Exhibition Extension Notice

  2020 R + T Asia Exhibiti ...

  18 qershor, 20
  Të dashur klientë: Për shkak të shpërthimit të infeksionit të pneumonisë COVID-19 në të gjithë botën dhe në mënyrë që të pro ...
 • Zip Track Motorized Outdoor Blinds is popular with our Clients in South Aisa

  Zip Track Motorizuar Ou ...

  17 qershor 20
  Blinds Zip është më popullor në Azinë e Jugut, të tilla si Singapori, Malajzia, Tajlanda, Indonezia, etj Zip T ...
 • How to change your manual roller blinds to motorized roller blinds

  Si ta ndryshoni njeriun tuaj ...

  15 qershor, 20
  Tani shtëpia e zgjuar është sistemi më i popullarizuar në ndërtimin e ndërtesës, gjithnjë e më shumë njerëz duan të ndryshojnë d ...
Bashkohu me ne

2020 Ne jemi gjithmonë në rrugë.

Të kërkojë një kuotë