• 10 10

  10

  10 години гаранција за квалитет
 • 20 20

  20

  20 години сигурен бренд
 • 76 76

  76

  76 поставува машина за ткаење Дорние
 • 950 950

  950

  Над 950 обрасци и бои

БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРИ НА ТАБЕЛИНА ПОВЕЕ ОД 650 МАТЕРИ

Да се ​​задоволат потребите на регионалниот пазар

план за дистрибутер на ткаенина

$0

 • 125 обрасци

  Ткаенина за сончање

 • 55 обрасци

  Ткаенина за сончање Зебра

 • 171 обрасци

  Ткаенина од полиестерска зебра

 • 125 обрасци

  Ткаенина од полу-затемнување од полиестер

 • 120 обрасци

  Ткаенина од полиестерско затемнување

 • 64 обрасци

  Ткаенина за затемнување од фиберглас

За нас

Групив СД, ДОО

Групе е креативно претпријатие за производство на ткаенини за сончање, кое интегрира дизајн, истражување и развој и продажба. Доаѓа со Премиум Систем, познатата корпорација досега.

Повеќе

Сценарија за примена

 • Window & Door Screens
  SUNETEX® ХОТЕЛ

  Екрани за прозорци и врати

  Луѓето во канцеларијата претпочитаат да имаат сонце од прозорецот со најдобар поглед, проток на воздух, УВ-заштита, да најдат совршено соларно платно од прозорец и врата за да ги задоволат вашите потреби, ткаенина за сончање Sunetex изработена од фиберглас или полиестерско предиво обложено со винил, што е најдобриот избор за вашиот пазар со директна продажба на фабрика.
  научи повеќе
 • Sunetex Interior Solar Control Fabrics
  SUNETEX® ВИЛА

  Ткаенини за внатрешна контрола на сонцето Sunetex

  Groupeve нуди најквалитетна ткаенина за сончање за прозорци, врати и надворешни ролетни, што обезбедуваат совршен баланс на светлина, проток на воздух, удобност и убавина, што ги прави идеално решение за покривање прозорци за станбени и комерцијални простории, како и со моторни ролетни ролетни , ќе почувствувате дека можете да го контролирате светот.
  научи повеќе
 • Increase Your Daytime Privacy
  SUNETEX® КАНЦЕЛАРИЈА

  Зголемете ја вашата приватност во текот на денот

  Третманите за прозорец за приватност се совршено решение за да додадете поголема дневна приватност во домот или канцеларијата. Пронајдете супериорна ткаенина со нов дизајн, ние нудиме повеќе од 950 модели за собирање. Зголемете го бизнисот за продажба на апликации за внатрешни и надворешни работи.
  научи повеќе
 • Make Your Home More Comfortable
  SUNETEX® ДОМ

  Направете го вашиот дом поудобен

  Ако сакате да пребарувате 10 години гаранција за квалитет ролетни ролетни материјал од ткаенина од фабрика во Кина, зголемете ја продажбата на пазарот за третман на домашни прозорци. Ткаенините за контрола на сонцето на Sunetex се идеални за сите домашни и станбени апликации на вашите клиенти со конкурентни цени.
  научи повеќе

Најнови вести

 • 2020 R+T Asia Exhibition Extension Notice

  2020 R + T Asia Exhibiti ...

  18 јуни, 20
  Почитувани клиенти: Поради избувнувањето на инфекцијата со пневмонија COVID-19 низ целиот свет и со цел про ...
 • Zip Track Motorized Outdoor Blinds is popular with our Clients in South Aisa

  Поштенски патека моторизиран О ...

  17 јуни, 20
  Ролетните со патент е најпопуларен во Јужна Азија, како Сингапур, Малезија, Тајланд, Индонезија, итн. Zip T ...
 • How to change your manual roller blinds to motorized roller blinds

  Како да го смените вашиот човек ...

  15 јуни, 20
  Сега паметниот дом е најпопуларен систем во градежништвото, се повеќе луѓе сакаат да ги менуваат своите ...
Придружи ни се

2020 Ние сме секогаш на патот.

Побарајте понуда